Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Kertenkele Komiser Ünsal Kimdir ? Erdinç Gülener Kimdir Biyografisi ?

Kertenkele Komiser Ünsal Kimdir ? Erdinç Gülener Kimdir Biyografisi ? Kertenkele Komiser Ünsal karakterini kim oynuyor gerçek ismi ne ,Kertenkele Komiser Ünsal rolünü kimoynuyor gerçek hayattaki adı ne ,Erdinç Gülener hayatı rol aldığı diziler biyografisi detaylar haberimizde arkadaşlar ;


Kertenkele Dizisi oyuncularını ve dizi karakterlerini tanımaya devam ediyoruz . Bunlardan biri de Kertekele Dizisinde Komiser Ünsal rolünde oynayan Erdinç Gülener Kimdir Hayatı Rol aldığı diziler hakkında detaylı bir araştırma yaptık.

Kertenkele dizisi oyuncusu Erdinç Gülener dizide hangi rolde oynuyor? Kertenkele dizisinde Komiser Ünsal rolünü kim canlandırıyor? Erdinç Gülener'in Kertenkele dizisinde oynadığı Komiser Ünsal karakteri;

Karakter Açıklaması


Zehra'nın ablası Hale'nin kocası. Mesleğine hastalık derecesinde bağlı sert ve disiplinli bir polis memuru. Zeki, hazırcevap, karizmatik, özgüveni yüksek.

Erdinç Gülener Kimdir Hayatı Rol Aldığı Diziler
Erdinç Gülener (d. 26 Ocak 1971, İzmit), Türk tiyatro, sinema ,dizi oyuncusu ve dublaj sanatçısıdır. 26.01.1971 yılında İzmit’te dünyaya gelen Erdinç Gülener ilk orta ve lise eğitimini İzmit’te tamamladı. 1993 yılında Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Oyunculuk ana sanat dalını kazanıp 1997 yılında bu okuldan mezun oldu. Aynı yıl Devlet Tiyatrolarının açtığı sınavı kazandı ve Trabzon Devlet Tiyatrosu’nda oyuncu olarak göreve başladı. 8 yıl sonra Ankara Devlet Tiyatrosu’na atandı.2014 yılında İstanbul Devlet Tiyatrosu sanatçı kadrosunda görevine devam etmektedir.

Gülener, Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro bölümünde oyunculuk eğitmenliği yaptı.. vikipedia

Dizi

  • Yeni Evli (2007) Payidar
  • Canan (2010) Selim
  • Ben Onu Çok Sevdim (2013) Ferit Alnar
  • Kurtlar Vadisi Pusu 8. Sezon (2013) Müfettiş Kane
  • Kertenkele (2014) Komiser Ünsal
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]