Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Kiraz Mevsimi Öykü'nün Babası Kim ? Öykü Babasını Affedecek mi

Kiraz Mevsimi Öykü'nün Babası Kim ? Öykü Babasını Affedecek mi,kiraz mevsimi dizisi öykünün babasını rolünü kim oynuyor gerçek adı ismi ne,kiraz mevsimi öykü'nün babası karakteri kim

Kiraz Mevsimi 24. Bölümünde Öykü'nün Babasının gelmesiyle ortalık yine karıştı arkadaşlar .Öykü'nün Babası neden terketti neden gitti ve bu zamana kadar neden gelmedi , Öykü daha çocukken onları başka bir kadın için terk etmiş ve bir daha geri dönmemiş 
babasını affedecek mi ? 


Kiraz Mevsimi Kemal Karakteriyle yeni bir oyuncu daha dahil oldu arkadaşlar . Öykü'nün Babası Kemal karakteri kimdir bakalım Öykü babasını affedecek mi?
Öykü'nün babası terk etmenin ardından geri dönmüştür fakat bu durumu Öykü normal olarak karşılamaz. Babanın yaptığı Öykü'ye göre annesine ve kendisine yapılan büyük bir yüzsüzlüktür. Öykü babasını affetmez. Annesi ve Ayaz Öykü'ye bu durumda destek çıkmaktadır. Öykü her seferinde geçmişten ve babasından kaçar.

Bakalım Kiraz Mevsimi 24. Bölümde neler olacak ? Kiraz Mevsimi 24. Bölüm Özeti?

Öykü’nün hayatına girecek davetsiz misafir Öykü’nün hayatını nasıl etkileyecek? Ayaz geçmişinde yaşadığı acıyı Öykü’nün önüne koyarak Öykü’nün gerçeklerle yüzleşmesini başarabilecek mi? Burcu bir yandan kendi ayakları üstünde duracağı yeni hayatıyla savaşırken bir yandan da arkadaşı Öykü’ye destek olmaya çalışır. Kurduğu bu yeni hayatta İlker ve Sibel Burcu’ya destek olacaktır.Şeyma ve ailesi arasında kalan Mete, babasının tepkisi karşısında şaşkın ve umutsuzdur. Mete’nin kararı ne olacak? Olcay, Öykü’nün şirkette yükselişini herkesin ona olan sevgisini kıskanır ve Şeyma’yı Öykü’ye karşı kullanmak ister.Öykü yıllar sonra karşılaştığı davetsiz misafire, kardeşi Cem’in duygusallığına yenilerek daha fazla karşı koyamayacaktır. Öykü ve Ayaz arasındaki ilişkinin arkadaşlıktan öte olduğuna inanan Burcu, Öykü’nün son hamlesiyle büsbütün şaşıracak. Ayaz, bu beklenmedik durum karşısında nasıl bir tepki verecek?
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]