Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Kocamın Ailesi Tarık Kimdir ? Gökhan Alkan Kimdir Biyografisi

Kocamın Ailesi Tarık Kimdir ? Gökhan Alkan Kimdir Biyografisi ,Kocamın Ailesi dizisi Tarık karakteri kim oynuyor gerçek adı nedir,Kocamın Ailesi Tarık rolünde kim oynuyor gerçek ismi ne ,Gökhan Alkan rol aldığı diziler hangi dizilerde oynadı ,Gökhan Alkan biyografisi hayatı


Fox Tv ekranlarında yayınlanan Kocamın Ailesi Dizisi karakterlerini ve oyuncularını dizirehberi.org ailesi olarak sizler için derledik arkadaşlar .

Kocamın Ailesi Tarık Karakteri ne başlamadan önce isterseniz dizini konusunu hatırlayalım;Kocasını seven ailesine katlanır.
Çocuklarından biri 25 yıl önce kaybolmuş, geleneksel, kalabalık bir Türk ailesi... Çok sevdiği eşini kaybetmiş Tarık...

Birbirinden çok farklı iki aile komşu olursa ve Tarık'ın aslında kaybolan o çocuk olduğu ortaya çıkarsa ne olur? Tabi ki tam bir komedi olur.

Ünlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken, sırlarıyla sizi meraklandıracak, neşeli hikayesiyle içinizi ısıtacak; Kocamın Ailesi FOX'ta!

Tarık ; 5 yaşında evlatlık verilmiş, Almanya'da bir ailenin yanında büyümüş, tıp okumuş ve Türkiye'ye dönüp cerrah olmuş. Yakışıklı, sevecen, büyük gönüllü bir genç adam. Karısına aşık ancak aile özlemi yaşamakta.


Gökhan Alkan, (d. 8 Aralık 1987 İstanbul ) Türk dizi oyuncusu.

8 Aralık'ta, göçmen bir ailenin oğlu olarak İstanbul'da doğdu. Kocaeli Üniversitesi Otomotiv Teknolojileri Öğretmenliği lisans ve Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret - Pazarlama ön lisans bölümlerinden mezun oldu. Lise ve üniversite yıllarında aktif olarak tiyatro gruplarında çalışmalar yaptı. Birçok mekanda canlı müzik performansları sergiledi. Oyunculuk eğitimini MSM Actor Studio' da alan Gökhan, mezun olduktan sonra Müjdat Gezen Tiyatrosu'nda 2 sezon oynadı, sonra bir grup arkadaşıyla kendi tiyatrosunu kurdu. Boyu 1.88 cm, kilosu 85 kg. Reklam seslendirmesi ve şiir, güfte ve düz yazı çalışmaları yapıyor.vikipedia
Rol Aldığı Diziler ;
YılDizilerKarakter
2011Muhteşem YüzyılŞah Tahmasb
2013Gurbette Aşk Bir YastıktaOsman
2013Herşey YolundaCem
2014Kocamın AilesiTarık Uygun

Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]