Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Kösem Sultan Kimdir ? Kösem Sultan Rolü Tuba Büyüküstün Kimdir ?

Star Tv Kösem Sultan Kimdir ? Tuba Büyüküstün Kimdir ? Kösem Sultan kim oynayacak ,Star Tv Kösem Sultan rolünü kim oynayacak , tuba büyüküstün kimdir hayatı resimleri biyografisi


Star Tv ekranlarında 2015 yılında ekranlara gelecek olan Kösem Sultan Dizisinin başrolünde kim oynayacak diye konuşulurken Akşam'ın haberine göre bu rolde Tuba Büyüküstün'ün oynayacağı kulislerde konuşuluyor.

Kösem Sultan rolünde Beren Saat ve Bergüzar Korelede teklif götürüldüğü sonra yeni aday Tuba Büyüküstün isminin öne çıktığı konuşuluyor.


Kara Para Aşk dizisininde göz önünde bulundurulursa bu iddanın doğrumu yanlışmı olduğunu ilerleyen günlerde göreceğiz .Ama bana sorarsanız tam bir Arap Rüzgarı estiren Tuba Büyüküstün bu rolü kabul ederse daha etkili olabilir gibi geliyor.

Kösem Sultan Kimdir ?


Haseki Mâh-Peyker Kösem Valide Sultan (d.1590 - 2 Eylül 1651[1]), Osmanlı devlet yönetiminde etkin bir rol oynamış Haseki Sultan ve Valide Sultan. Osmanlı padişahı I. Ahmed'in eşi olup, padişah IV. Murad ve I. İbrahim'in annesidir. Osmanlı tarihinin en güçlü kadın sultanlarından biridir.Hayatı romanlara, tiyatro oyunlarına, opera eserlerine konu olmuştur. Valide-i Muazzama, Sahibet-ül Makam, Valide-i Kebire sıfatlarıyla da anılan Kösem Sultan, oğulları IV. Murad ve İbrahim ile torunu IV. Mehmed döneminde uzun yıllar devlet yönetiminde etkili olmuş bir Hanım Sultan'dır.

Tuba Büyüküstün Kimdir ?

Tuba Büyüküstün kısaca reklam, dizi ve sinema oyunculuğu ile tanınan Türk aktristir. “Babam ve Oğlum”, “Sınav” ve “Yüreğine Sor” gibi sinema filmleri ile “Asi”, “Ihlamurlar Altında”, “Gönülçelen” ve “20 Dakika” gibi televizyon dizilerindeki başarılı performansıyla bilinir. Tuba Büyüküstün Engin Akyürek ile birlikte  “Kara Para Aşk” dizisinde oynamaktadır. Şuanda ise 2015 de Star Tv ekranlarında yayınlacak Kösem Sultan karakterini canlandıracağı konuşuluyor.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]