Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Medcezir 51. Bölüm Kıyafetleri 5 Aralık 2014 - Medcezir Son Bölüm Kıyafetleri 05.12.2014

Medcezir 51. Bölüm Kıyafetleri (5 Aralık 2014), 05.12.2014 medcezir son bölüm kıyafetleri mira eylül,medcezir 51. bölüm mira'nın kıyafetleri nerden almış nasıl alırım hangi marka ,Medcezir 51. Bölüm Mert'in ve Yaman'ın Kıyafetleri (05.12.2014) sorularına cevap bulabiliriz arkadaşlar .

Medcezir yine harika bir bölümle ekranlara geliyor arkadaşlar ..Bizde çok merak edilen Medcezir 51. Bölüm kıyafetlerini elimizden geldiğince sizlerle paylaşmak için çabalıyoruz . Medcezir 51. Bölüm de neler giyilecek Hangi markalar konuşulacak birlikte yorumlayalım arkadaşlar .


Benim gözüme çarpan arkadaşlar Mira'nın Bowling oynarken giydiği siyah deri mini etek ,birde deniz kenarında giydiği uzun hırkası ve çantası haa birde yamanın deri ceketi arkadaşlar şimdilik bunlar .Medcezir 51. Bölüm yayınlanırken paylaşmaya çalışacağız .
Star tv. ekranlarında bu akşam 51.bölümü ekranlara gelecek olan medcezir dizisinin Mira'nın püsküllü çantası Berenice markadır...


Sedefin Tüylü Kürkü ;


Mira'nın pembe küpesi nerden markası ne diye merak eden arkadaşlar ; pembe taşlı küpeler Mon Reve Bijoux markadır.medcezir dizisinin 51. Bölümünde Mira'nın giydiği deri eteği Modagram markasıdır arkadaşlar daha önce fragmanda da söylemiştim ;


Miranın giydiği kabanını merak eden arkadaşlar için ;

Mira'nın  giydiği kaban Max&Co markadır...


İsterseniz Medcezir 51. Bölümde neler yaşandı bakalım ; Medcezir 51. Bölüm Özeti ayrıntılar haberimizde ; 


Yaman dans etmek için Mira’nın elini tuttuğunda bu eli bir daha bırakmamaya kararlıdır. Mira da kendini Yaman'a emanet eder.

Mira ve Yaman’ın tekrar bir araya gelmesi arkadaş grubunda da neşeyle karşılanır. Bu birleşme Nadir Baktıroğlu’nun da gözünden kaçmaz. Kenan’ı da yanına çekerek Yaman’ı çembere almaya başlayan Nadir, Orkun ve Yaman arasındaki gizli hesaplaşmayı da kendi yararına kullanmak için ilk adımı atar.  

Kenan, Sude’ye olan aşkını kanıtlamak için Sedef’in karşısına çıkar. Bu yüzleşme sonucu Sedef’in içinde yeşeren şüphe Sude’ye ulaşır. Sude evliliğini sürdürmek için bir kez daha yalanlara başvurmaktan çekinmez.

Selim genç bir heyecanla Deniz’le olan ilişkisini bir adım öteye taşırken, Yaman ve Mira da artık korkusuzca birlikte bir gelecekten bahsetmeye başlarlar. 

Yaman’la Selim’in aylardır bulmaya çalıştığı delil, sürpriz bir şekilde Selim'in eline ulaşır. Nadir köşeye sıkışır...

Yayın Günü: 5 Aralık Cuma
Yayın Saati: 20.30
İsterseniz Medcezir 50. Bölüm Kıyafetlerini Şuradan İnceleyebilirsiniz arkadaşlar Yorumlarınızı Bekliyoruz
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

8 yorum :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]