Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Medcezir Lanca Kimdir ? Aksel Üstün Kimdir Biyografisi ?

Medcezir Lanca Kimdir ?  Aksel Üstün Kimdir Biyografisi ? Lanca Karakterini Kim Oynuyor Gerçek ismi ne , lanca rolünde kim oynuyor gerçek adı nedir ,Lanca rolünü kim canlandırıyor, aksel üstün hayatı , aksel üstün rol aldığı diziler hangi dizilerde oynadı resimleri


Star TV'nin başrollerinde Serenay Sarıkaya, Çağatay Ulusoy, Barış Falay ve Taner Ölmez'in yer aldığı 'Medcezir' dizisine yeni bir karakter katılıyor.


Star TV'nin başrollerinde Serenay Sarıkaya, Çağatay Ulusoy, Barış Falay ve Taner Ölmez'in yer aldığı 'Medcezir' dizisine yeni bir karakter (Lanca) katılıyor.
Bu akşam yayınlanacak olan bölümde Sedef karakterinin Amerikalı eşi Lanca ortaya çıkacak.
Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya ve Barış Falay’ın başrollerde oynadığı Medcezir dizisine Aksel Üstün katılıyor. Sedef'in, Amerikalı eşi Lanca diziye dahil olacak ve bu rolü üstlenecek isim ise Aksel Üstün olacak. Medcezir’in yayınlanacak olan 53. bölümde neler yaşanacak isterseniz bir bakalım arkadaşlar ; 
Sibel’in sürpriz bir şekilde ortaya çıkmasıyla Yaman ve Orkun'un konuşması yarım kalır. Bu olaylı geliş, korktukları gibi Yaman ve Mira arasında değil, gruptaki kızlar ve erkekler arasında kriz yaratır. Erkeklerin ilişkilere bakış açıları nedeniyle iki kutba ayrılırlar. Bu ayrılık giderek büyür ve bir savaşa dönüşür. Bu savaş Mert’le Eylül’ün ilişkisinde de bir dönüm noktası olur. Mert ilk defa Eylül’ün olmadığı tarafta yerini alır.

Orkun sıcağı sıcağına, Yaman'ın üzerine gitmeye kararlıdır. Ama Mira Yaman'la tekrar arasının bozulmasını göze alamaz ve gerçek ne olursa olsun, bilmek istemediğini söyler. Mira için bu konu kapanmıştır.

Öte yandan Nadir Baktıroğlu, Cengiz’e kolayca teslim olmayacaktır. Nadir’in çaktığı kibrit Selim’i ve Yaman’ı da içine alacak kocaman bir yangının ilk kıvılcımı olur.

Mira şüphelerinin doğru olduğunu öğrendiğinde Yaman’ı sonsuza kadar kaybetmeye çok yakın olduğundan habersizdir.

Yayın Günü: 19 Aralık Cuma
Yayın Saati: 20.30
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]