Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Medcezir Yaman Ölecek mi - Yaman Ölüyor mu - Yaman Vurulma Sahnesi

Medcezir Yaman Ölecek mi - Yaman Ölüyor mu - Yaman Vurulma Sahnesi,medcezir dizisi yaman vuruluyor ölecekmi ,yaman diziden ayrılıyormu,çağatay ulusoy diziden ayrılıyor mu

Son zamanlarda çıkan haberlerin Medcezir dizisinde Yaman karakterine hayat veren Çağatay ULUSOY'un diziden ayrılacağı ve Ocak ayında Maral Dizisine katılacağı yapılan kulisler arasında ..

Medcezir son bölüm (53. Bölüm) son sahnesinde Yaman vuruluyor. Acaba Yaman ölecek mi , Yaman Ölüyor mu dizi başlamadan şimdiden sosyal medyada konuşulmaya başlandı arkadaşlar ..

Sibel’in sürpriz bir şekilde ortaya çıkmasıyla Yaman ve Orkun'un konuşması yarım kalır. Bu olaylı geliş, korktukları gibi Yaman ve Mira arasında değil, gruptaki kızlar ve erkekler arasında kriz yaratır. Erkeklerin ilişkilere bakış açıları nedeniyle iki kutba ayrılırlar. Bu ayrılık giderek büyür ve bir savaşa dönüşür. Bu savaş Mert’le Eylül’ün ilişkisinde de bir dönüm noktası olur. Mert ilk defa Eylül’ün olmadığı tarafta yerini alır.

Orkun sıcağı sıcağına, Yaman'ın üzerine gitmeye kararlıdır. Ama Mira Yaman'la tekrar arasının bozulmasını göze alamaz ve gerçek ne olursa olsun, bilmek istemediğini söyler. Mira için bu konu kapanmıştır.

Öte yandan Nadir Baktıroğlu, Cengiz’e kolayca teslim olmayacaktır. Nadir’in çaktığı kibrit Selim’i ve Yaman’ı da içine alacak kocaman bir yangının ilk kıvılcımı olur.

Mira şüphelerinin doğru olduğunu öğrendiğinde Yaman’ı sonsuza kadar kaybetmeye çok yakın olduğundan habersizdir.

Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]