Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Paramparça Dizisi Ozan Kimdir ? Burak Tozkoparan Kimdir ?


Star Tv nin yeni dizisi Paramparça bu akşam başlıyor. Paramparça dizisi oyuncularını tanımaya devam ediyoruz arkadaşlar .Paramparça Dizisi Ozan karakteri kimdir Gerçek İsmi ne sizler için derledik isterseniz Önce ozan karakterini tanıyalım ..Ozan (Burak Tozkoparan)
17-18 yaşlarında, öğrenci. Ergenlik döneminde olduğundan babası ile araları çok iyi değil. Kardeşi Cansu ile arası çok iyi. Cansu ile ilgili olayları öğrendikten sonra da bu sıcak ilişki devam eder. Star TV’nin yeni dizisi Paramparça’da Ozan Karakterini canlandıran Burak Tozkoparan’ın asıl mesleği müzisyenlik. Pervane adlı müzik grubunda davul çalıyor. Burak Tozkoparan, 21 yaşındadır.
Özel bir üniversitede Sinema ve Televizyon Bölümü’nde okuyan Burak Tozkoparan, Paramparça dizisinde Cihan karakterini canlandıran Erkan Petekkaya’nın 17- 18 yaşındaki oğlu olarak karşımıza çıkacak. Ergenlik dönemini yaşayan Ozan dizide Babası Cihan ile problem yaşıyor. Aralarında sağlıklı bir iletişim yok ve araları iyi değil. Bir trafik kazası sonucu kardeşi olarak bildiği Cansu’nun aslında gerçek kardeşi olmadığını öğreniyor. Bu durumu belli etmeyerek Cansu ile abi kardeş ilişkisini sürdürüyor.
Burak Tozkoparan geçtiğimiz yıllarda Vodafone’un düzenlediği liseler arası müzik yarışmasında okulunu temsil etti. Bu yarışmada Burak Tozkoparan, en iyi enstrüman çalan kişi ödülüne layık görüldü.
İlk oyunculuk deneyimini Paramparça dizisinde yaşayacak olan Burak Tozkoparan bu konuda ne kadar iddalı olduğuna dizinin ilerleyen bölümlerinde seyirci karar verecek.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]