Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Paramparça Dizisi Özkan Karakteri Kimdir ? Tolga Tekin Kimdir Biyografisi

Paramparça Dizisi Özkan Karakteri Kimdir ? Paramparça Gülseren'in Kocası,Tolga Tekin Kimdir Biyografisi,paramparça dizisi özkan karakterini kim oynuyor gerçek adı ne ,paramparça özkan rolünü kim oynuyor gerçek ismi nedir ,tolga tekin hayatı rol aldığı diziler,tolga tekin hangi dizilerde oynadı

Paramparça Dizisi tüm hızıyla devam ediyor arkadaşlar . Gülseren'in Almanya daki kocası nihayet ortaya çıktı.

Gülseren ve Hazal'ı küçükken terkedip Almanya'ya giden Gülseren'in eski kocası Özkan karıştığı bir kavga yüzünden hapishaneye düşer ve ablasını arar 30 bin euro para ister . Bizde nihayet Gülseren'in kocasını görmüş olduk .


Gülseren hesap soracakDilara’nın hiç kimseye haber vermeden Hazal’ı okuldan alıp alışverişe götürmesi Gülseren’i çileden çıkartır. Dilara’ya hesap sormak için Gürpınar Ailesi’nin kapısına dayanan Gülseren  Cihan dahil herkese meydan okur.
Büyük ittifakSon yaşananların ardından sabrı iyice taşan Cihan, Dilara ile boşanmak için harekete geçer. Cihan bunun için her türlü bedeli ödemeye hazırdır. Fakat bu, düşündüğü kadar kolay olmayacaktır.
Cihan yıllar sonra ortaya çıkan babası Rahmi’nin gelişinden hiç hoşnut değildir. Rahmi oğluna karşı gelini Dilara ile ortak hareket eder. Amaçları Hazal’ı Gülseren’in elinden almaktır.
Cihan’ın yeni işine ortak olmak isteyen Alper ise çok riskli bir hamle yapmaya karar verir.
Hazal’ın oyunuYaşananlar Cansu’yu mutsuz ederken Hazal, hep arzu ettiği zenginliğe yaklaşmış olduğu için mutludur.  Bir an önce Gürpınar Ailesi’nin yanına gitmeye kararlı olan Hazal herkesin yüreğini ağzına getirecek bir oyun oynar. 
Öte yandan Keriman’ın Hazal için yaptığı pazarlık herkesi çok şaşırtacaktır.

Tolga Tekin (d. 19 Mart 1973, Ankara), Türk oyuncu.

19 Mart 1973 yılında Ankara'da doğmuştur. Orta eğitimini, Özel Arı Koleji’nde 1992'de tamamladıktan sonra, Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünden, 1996 yılında mezun oldu. Devlet Tiyatroları'nın açtığı sınavı kazanarak, Adana Devlet Tiyatrosu'nda görevine başladı. 1996 ile 2004 yılları arasında Adana Devlet Tiyatrosu'nda görev yaptıktan sonra, Ankara Devlet Tiyatrosu'na tayin oldu. Bizim Evin Halleri dizisinde 4 yıl oyuncu olarak çalıştı. Halen, Ankara Devlet Tiyatrosu sanatçı kadrosunda görev yapmaktadır. Tolga Tekin, 21 Temmuz 2013 tarihinde kendisi gibi oyuncu olan Zeynep Koltuk ile evlenmiştir.[1]

Rol Aldığı Önemli Diziler ; 

  • Muhteşem Yüzyıl (dizi) > canlandırdığı karakter > Barbaros Hayrettin Paşa
  • Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm (film)
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]