Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Paramparça Dizisi Rahmi Kimdir ? Civan Canova Kimdir ?

Paramparça Dizisi Rahmi Kimdir ? Civan Canova Kimdir ? Paramparça Dizisi Rahmi karakterini kim oynuyor gerçek ismi adı ne ,civan canova hayatı biyografisi resimleri yazımızda bulabilirsiniz.

Paramparça dizisi bu akşam Star Tv ekranlarında başlıyor.Paramparça Karakterlerinden Rahmi Kimdir Parhi Rolünü kim oynuyor sizler için derledik .


Rahmi (Civan Canova)

Cihan’ın babası. Evlilik ve babalık konusunda başarısız olmakla kalmayıp iş hayatında da başarısız bir adamdır. İstanbul’da yaşadığı başarısızlıklardan sonra Rusya’ya gitmiştir.  Oradan da bir sürü borcu arkasında bırakarak Cihan’ın hayatına tekrar girer. Gelini Dilara ve Alper ile iş birliği içine girerek oğlunun arkasından iş çevirmekten çekinmez.Civan Canova, 1955 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Yönetmen Mahir Canova’nın oğludur.
Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünü okudu ve mezun oldu. İlk oyunculuk hayatına Yılmaz Güney’in Arkadaş filmi ile başladı. Bir çok sinema dizi ve tiyatro oyunlarında rol aldı. Özellikle Çiçek Taksi dizisindeki başarılı rolü ile tanınmaktadır.
Rol aldığı bazı dizi ve filmler; Fatmagül’ün Suçu Ne?, Yalancı Şafak, Bizim Aile, Çiçek Taksi, Gece Yürüyüşü, Çeşm-i Bülbül, Esir Kalpler, Arka Sokaklar, Eksik Etek, Sınıf, Ay Işığı, Sensiz Yaşayamam, Karadayı. Filmler; Arkadaş, Nehir, Yaşamak Bu Değil, Mutlu Ol Yeter, Berduşlar, Yıkılan Gurur, Hırsız, Acı Lokma, Sokaktaki Adam, 80. Adım, Sır, Ömer Çip, Eve Dönüş, 72. Koğuş
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

1 yorum :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]