Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Paramparça mı Karadayı mı Reyting Birincisi Oldu 22 Aralık 2014

Paramparça mı Karadayı mı Reyting Birincisi Oldu 22 Aralık 2014,paramparça reyting sonuçları kaçıncı oldu , karadayı reyting sonuçları reyting sıralama sonuçları kaçıncı oldu 22.12.2014

22 Aralık Reyting Sonuçlarını şurada sizlerle paylaşmıştık arkadaşlar ancak en çok merak edilen geçen hafta Paramparça Dizisinin geçilmez denilen Karadayı dizisini reyting sonuçlarında geçmesiydi . Peki Paramparça Dizisi kaçıncı oldu ,Karadayı Dizisini geçti mi hangi dizi en çok izlendi bakalım .

22.12.2014 reyting sonuçları na göre Paramparça Dizisi TOTAL de 9.83 luk izlenme payıyla birinci olurken ,AB reyting sonuçlarına göre ise ; net 9.53 lık net izleme payıyla en çok izlenen dizi oldu. Geçen haftayla kıyaslama yaparsak arkadaşlar ; TOTAL de yükselirken dizisi ; AB Grubunda çok az düşüş yaşadı.
Karadayı Dizisi ; kaçıncı oldu reyting sonuçları ise ; TOTAL de aldığı 6.55 lik reytingle 2. oldu ayrıca AB sıralaması ise 8.18 lik izlenme payı ile 2. sırada yer aldı.Geçen haftayla kıyaslama yaparsak arkadaşlar ; çok azda olsa TOTAL ve AB grubunda dizi yükselişe geçti.


İSTERSENİZ 22 ARALIK 2014 REYTİNG SONUÇLARINI ŞURADAN İNCELEYEBİLİRSİNİZ

kaynak : dizirehberi.org 
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]