Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Pepee Hangi Kanalda - Pepee'nin Yeni Bölümleri Hangi Kanalda ?

Pepee Hangi Kanalda - Pepee'nin Yeni Bölümleri Hangi Kanalda ?,Pepee planet çocuk yeni bölümleri izle, pepee hangi kanala geçti Senaristliğini Ayşe Şule Bilgiç'in, yapımcılığını ise Düşyeri'nin üstlendiği Pepee, artık 2015 yılında yeni kanalı Planet Çocuk'ta.TRT Çocuk ekranlarında başlayan Pepee Macereası Show Tv transfer olmasının ardından şimdi de yeni bölümleriyle Planet Çocuk ekranlarında her gün Planet Çocuk ekranlarında olacak.

Pepee, yeni bölümleriyle yeni yıldan itibaren her gün Planet Çocuk'ta!

Peki Pepee Kimdir ?

Pepee okul öncesi yaş grubu için, özel olarak tasarlanmış, Türkiye' nin ilk çizgi film projesidir. 2008 yılında ilk yapımına başlanan senedir Türkiye'nin en çok izlenen çocuk kanalı TRT Çocuk'ta yayınlanmakta ve tüm yeni bölüm yayınları reyting rekorları kırmakta[kaynak belirtilmeli], Pepee, Eskişehir’de Düşyeri Çizgi Film Stüdyosu tarafından hazırlanmakta ve 3-6 yaş grubunu hedefleyen bir yapım. TRT Çocuk kanalında yayınlanmaktadır. 

Senaryosu; oyuncu Ayşe Şule Bilgiç’e, müzikleri anadolu rock şarkıcısı Kıraç’a aittir. Çizgi dizinin özel danışman ekibin, pedagog ve eğitim uzmanlarının denetiminde hazırlanan yapımın senaryosu, aynı zamanda çizgi dizinin yaratıcısı olan Ayşe Şule Bilgiç tarafından yazılıyor. Yönetmenliğini Özhan Oda üstleniyor. vikipedia

Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]