Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Saba Tümer ile Oyuna Geldik - Tv8 Saba Tümer ile Oyuna Geldik Programı Hangi Kanalda

Saba Tümer ile Oyuna Geldik - Tv8 Saba Tümer ile Oyuna Geldik Programı Hangi Kanalda,Saba Tümer ile Oyuna Geldik izle ,saba tümer ile oyuna geldik konukları kimler,saba tümer'in yeni programı 


Saba Tümer İle Oyuna Geldik 

6 ünlü konuk, birbirinden keyifli oyunlar ve ünlülerin en eğlenceli halleri. Ünlüleri daha önce hiç böyle görmediniz... Saba Tümer İle Oyuna Geldik çok yakında TV8'de
Ekranların gülen yüzü Saba Tümer yepyeni bir program ile yakında TV8 ekranlarında izleyicileri ile buluşacak.

Sohbet ve oyun bu programda bir arada...6 ünlü konuk, eğlenceli sohbet, birbirinden keyifli oyunlar, rekabet, atışma ve tabi ki bol kahkaha ve ünlülerin en eğlenceli halleri “SABA TÜMER İLE OYUNA GELDİK” programında.


4’er kişilik 2 takımdan oluşan yarışmada altı ünlü ve iki ünlü olmayan isim yarışacak. Takımlar, üç ünlü ve bir ünlü olmayan kişiden oluşacak. Tatlı bir rekabet içinde takımların karşılıklı oynayacağı keyifli ve eğlenceli oyunlar izleyicilere eğlenceli dakikalar yaşatacak. 

Ünlü isimleri hiç görmediğimiz halleriyle ekranlarda göreceğimiz yarışma “SABA TÜMER İLE OYUNA GELDİK” beş etap ve bir finalden oluşuyor. Finalde ise, kazanan ekipten ünlü olmayan yarışmacı, altı ünlü isimden birini seçecek ve final oyununu oynayacak. 

“SABA TÜMER İLE OYUNA GELDİK” YAKINDA TV8’DE...
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]