Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Seda Güven Hayat Yolunda Dizine Konuk Oluyor

Seda Güven Hayat Yolunda Dizine Konuk Oluyor,seda güven hayat yolu dizisi , Seda Güven Hayat Yolunda Dizisinde hangi karakteri canlandıracak,seda güven hayat yolunda dizisi rolü 

Kanal D ekranlarında Çarşamba akşamları izleyicisiyle buluşan Hayat Yolunda Dizisi , başrollerini Nur Fettahoğlu, Engin Öztürk,İpek Karapınar ve İlker İnanoğlu gibi isimlerin paylaştığı diziye Seda Güven konuk oyuncu olarak 10. Bölümde konuk oyuncu olarak katılıyor.

Cem 'in eski eşi olan Ebru karakterine hayat verecek olan Seda Güven bakalım yeni bölümde neler yapacak ama ortalığı karıştıracağı kesin arkadaşlar ;
"Hayat Yolunda" Dizisi yeni bölümüyle (10. Bölüm) Çarşamba akşamı 20:00’da Kanal D ekranlarında ..
İsterseniz Hayat Yolunda 10. Bölüm Özeti ne bir bakalım arkadaşlar ;

Hayat Bolunda 10.Bölüm Özeti ;

Ecem ansızın ortadan kayboluyor ve ortalık karışıyor. Alp ise, eline geçen bu fırsatı değerlendirmek için harekete geçiyor.
Cem, yaptığı anlaşmanın arkasında durarak İstanbul’dan ayrılmak üzere tüm hazırlıklarını yapar. Ancak kapısına gelen sürpriz misafiriyle planları aksar. Alp ise, Cem’le yaptığı anlaşmanın rahatlığını yaşayamadan, tersanesinde meydana gelen kaza ve yaralanan işçiler yüzünden huzuru kaçar. Şafak ve Cem’in yakınlaşmasına tanık olan Ecem, annesine karşı tepkilidir. Kızının gönlünü almaya çalışan Şafak’ın işi hiç de kolay değildir. Cem’in hastaneden ayrılışını Veysel Hoca ve Şafak, ondan aldıkları mektupla öğrenirler. Selim’e hastaneyi devretmeye karar veren Alp, Cem’in havaalanına gitmediğini duyunca anlaşmayı bozar. Şafak, Cem’in gidişinin şokunu atlatamadan, genç adamın eski eşi Ebru’yla hastaneye aniden geri dönmesi ile iyice yıkılır.
Bu sırada Ecem’in de ortadan kaybolması ortalığı karıştırır. Alp, eline geçen bu fırsatı değerlendirmek için harekete geçer. Selim’le Yelda sonunda duygularıyla yüzleşirler. Ancak ikilinin konuşmasını dinleyen bir isim, Selim’in başına büyük dertler açar. Ebru ile Cem’in geçmişleriyle ilgili konuşmalarına kulak misafiri olan Melis’in eline büyük bir koz geçer.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]