Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Sevimli Küçük Yalancılar Dizisi - Sevimli Küçük Yalancılar Dizisi Oyuncuları

Sevimli Küçük Yalancılar Dizisi - Sevimli Küçük Yalancılar Dizisi Oyuncuları,Sevimli Küçük Yalancılar ne zaman başlayacak hangi kanalda kimler oynuyor, Sevimli Küçük Yalancılar ne zaman başlayacak ne zaman başlıyor,sevimli küçük yalancılar dizisi hangi kanalda sorularını sizler için derledik arkadaşlar 


Fox Tv ekranlarında ise Fox Tv 'nin yeni dizi projesi Sevimli Küçük Yalancılar Dizisi ; Pretty Little Liars uyarlaması olarak dizi yakında başlayacak .

Dizinin Cast çalışmaları devam ederken oyuncu arayışı tüm hızıyla devam ediyor. Hatta erkek başrol oyuncusu için Ekin Koç ile konuşulduğu gelen kulisler arasında .Bunun yanında Merve Boluğur ve Seda Önder ile görüldüğü hatta anlaşıldığı gelen haberler arasında ama tam bir net açıklama gelmedi .

Merve Boluğur Aria karakterini canladıracağı ,Seda Önder'in ise Alison karakterini canlandıracağı konuşuluyor.Bakalım ilerleyen günlerde Sevimli Küçük Yalancılar dizisi oyuncuları netleşir netleşmez sizinle paylaşacaşız arkadaşlar .


Peki Pretty Little Liars uyarlaması dizi Sevimli Küçük Yalancılar dizisinin konusu ne sizler için derledik ayrıntılar haberimizde arkadaşlar ;

Dizinin Konusu ;

Pretty Little Liars Sara Shepard tutmuş bir romanı ve serisinden uyarlanmış bir ABC Family dizisi. 8 Haziran 2010'da yayınlanmaya başlanmış olan dizinin şu anda 5.sezonu gösterilmektedir.

Bir arkadaş grubunun 5 kızını anlatır - Spencer Hastings, Hanna Marin, Aria Montgomery, Emily Fields ve Alison DiLaurentis. Bir pijama partisinde Alison kaybolur ve hiçbir yerde bulunamaz. 1 yıl sonra cesedi eskiden yaşadığı evin arkasında görülür.Cesedi bulununca diğer dört kız "A" adlı anonim birinden mesajlar alır, bunlar sadece Alison'ın bildiği sırları içeren mesajlardır.Cenaze töreninden sonra bile mesajlar almaya devam ederler. Ve bu sayede tekrar bir araya gelirler.
kaynak : dizirehberi.org özel haberidir .Paylaşılması kesinlikle yasaktır.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]