Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Show Tv'de Yılbaşında Neler Var - Show Tv Yılbaşı Gecesi Neler Var

Show Tv'de Yılbaşında Neler Var - Show Tv Yılbaşı Gecesi Neler Var,Show tv yılbaşı gecesine hangi sanatçılar şarkıcılar geliyor,Show Tv yılbaşı programları izle,  Show tv yılbaşı programı izle,Show tv yılbaşı gecesi yayın akışı


SHOW TV YILBAŞINDA NELER VAR?
Bence Yılbaşında en çok izlenecek kanal olmaya aday Show Tv arkadaşlar . Gerçekten harika bir yılbaşı özel programı hazılamışlar. 

Eski yılbaşı gecelerinde olduğu gibi bir çok sanatçı konuk olacak .

Show TV, “Yılbaşı Özel” programıyla geliyor. 2014’ün son saatlerinde Show TV adeta yıldızlara ev sahipliği yapacak.

Senenin son gününe özel olarak Çağla Şikel ve Alişan’ın sunumuyla hazırlanan gece de adeta eğlencenin sınırları zorlanacak. Bu özel gecede yaklaşık 20 sanatçı sahne alacak ve izleyicisine unutulmaz bir gece yaşatacak!

Show TV tarafından hazırlanan muhteşem Yılbaşı Özel programı seyircileri ekran başına kilitleyecek. Milyonların yakından takip ettiği yıldızlar, bu muhteşem gecede seyirci karşısına çıkacak. Dans, müzik, eğlence ve sohbetin sınırlarının zorlanacağı yılbaşı gecesinde herkes Show TV ekranına kilitlenecek. 2014’ün son dakikaları ise, Çağla Şikel ve Alişan’ın yanı sıra geceye katılan diğer ünlülerin geri sayımıyla son bulacak.

Bu muhteşem eğlence dolu özel geceye katılan ünlüler arasında; Niyazi, Resul Dindar, Selçuk, Hasan Yılmaz, Ramazan Çelik, Zara, Çağla Şikel ve Alişan, Serkan Kaya, Volkan Konak, Hüsnü Şenlendirici, Hakan Altun, Cengiz Kurtoğlu, Berkay, Aydın Kurtoğlu,  Mehmet Erdem, Kutsi, Berksan, Suzan Kardeş, Sami ve oryantal Asenayer alıyor!

Bu muhteşem yılbaşı gecesinde tüm yıldızlar Show TV'de olacak! Birbirinden güzel şarkılarla konser tadında geçecek “Yılbaşı Özel”i sakın kaçırmayın.

Yılbaşı Özel”, 31 Aralık Çarşamba akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

Güldür Güldür Yılbaşı Özel Skeçleri
Güldür Güldür yılbaşına özel skeçleriyle kahkahaya davet ediyor. Bilal ve Yeter yılbaşı kutlaması yaparken haber vermedikleri ve hiç sevmedikleri arkadaşları İbrahim birden ortaya çıkarsa neler yaşanacak.. Bilal ve Tanju; İbrahim'i gönderebilecekler mi? Piyangoda şanslı numaraları birer birer bilen İbrahim, arkadaşlarından nasıl intikam alacak?
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]