Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Star Tv'de Yılbaşında Neler Var - Star Tv Yılbaşı Gecesi Neler Var

Star Tv'de Yılbaşında Neler Var - Star Tv Yılbaşı Gecesi Neler Var,star tv yılbaşı gecesine hangi sanatçılar şarkıcılar geliyor,star tv yılbaşı programları izle,  star tv yılbaşı programı izle,star tv yılbaşı gecesi yayın akışı

STAR TV YILBAŞINDA NELER VAR?

Star Tv ekranlarında yılbaşında özel bölümleriyle Güzel Köylü ve Mahşer-i Cümbüş yayınlanacak arkadaşlar.

Star Tv'de merakla beklenen Güzel Köylü dizisi Yılbaşına Özel bölümü ile izleyicilerini ekran bağlacayacak.Güzel Köylü Yılbaşı Özel Bölümünde Sibel Can ve Halil Sezai konuk olurken ; 31 Aralık 2014 Çarşamba saat : 20.00'de başlayacak.

Star Tv ekranlarında yepyeni bir eğlence programı başlıyor .  Mahşer-i Cümbüş ; yılbaşı özel Programı Konukları ; Ahmet Kural ve Murat Cimcir konuk oluyor arkadaşlar .

Mahşer-i cümbüş yeni yılda Star’da
Doğaçlama tiyatro formatını ekranlara taşıyan şov programı Mahşer-i Cümbüş, Star ekranında tekrar izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

Sahne ile seyirci arasındaki sınırlar yıkılıyor!Türk televizyonlarında yepyeni bir dönemi başlatan Mahşer-i Cümbüş, sevilen oyuncuları Burak Satıbol, Ayhan Taş, Dilek Çelebi, Ayça Işıldar Ak, Özlem Türay ve Yiğit Arı’nın yanısıra, konuk oyuncular da alacağı eğlenceli programla izleyici karşısına çıkacak.

Türkiye’de modern doğaçlama tiyatrosunun öncüsü olan Mahşer-i Cümbüş seyirci ile sahne arasındaki sınırı kaldırıyor ve ekran başındakilere eğlenceli anlar vaad ediyor.

Mahşer-i Cümbüş’ün yönetmen koltuğunda “İşler Güçler” “Kardeş Payı” gibi fenomen olmuş dizilerle; gişe rekortmeni “Düğün Dernek”in senaristliğini ve yönetmenliğini yapan Selçuk Aydemir oturuyor.


Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]