Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Unutma Beni 1371. Bölüm Neler Olacak 4 Aralık 2014- Unutma Beni 1371. Bölüm Özeti

Unutma Beni 1371. Bölüm Neler Olacak 4 Aralık 2014- Unutma Beni 1371. Bölüm Özeti,04.12.2014 fox tv Unutma Beni 1371. Bölümde neler olacak 


Fox Tv ekranlarının fenomen dizisi Unutma Beni 4 Aralık 2014 1371. Bölümü ile ekranlara geliyor.Fox Tv ekranının gündüz kuşağı günlük dizisi Unutma 1371. Bölümde neler olacak neler yaşanacak Unutma Beni Dizisi 1371. Bölüm özeti sizin için derledik .


Fox Tv Unutma Beni 1371. Bölüm Özeti

Özlem, Sibel adıyla Mustafa’ya hapisteyken mektuplar yollamıştır, netten hesap açar ve oradan konuşurlar. Özlem Mustafa’dan ne öğrenmeye çalışmaktadır? Mustafa ve Özlem netten yazışırken, Mustafa neye şahit olup, çok şaşıracaktır? 

Seda Türker’in baskısıyla, başka bir numaradan Ali’ye mesaj atar, ne yazmıştır? Türker’in amacı nedir? Seda, Seyhan ve Türker konuşurken ne duyup, kulaklarına inanamayacaktır? Seyhan Seda’ya ne teklif edecektir? 


Ayşe hâlâ Ali’nin evinde kalmaktadır, Şekerler görmeye gelirler. Ayşe onlara nasıl davranacaktır? Emine kafayı fena halde Buse’ye takmıştır, ne yapıp edip Nilüfer’den kızı isteyecektir? Bunun için ne tür planlar yapmaktadır? Buse, annesinin iş yerine gitmiştir, Volkan’la ilgili Nilüfer’den ne isteyecektir, Nilüfer neden delirecektir?


Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]