Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Ütopya Abidin Kimdir - Abidin Özşahin Kimdir

Ütopya Abidin Kimdir - Abidin Özşahin Kimdir ,abidin özşahin resimleri,ütopya abidin özşahin nereli ,abidin özşahin hayatı biyografisi ütopya 


Tv 8 ekranlarında yayınlanan Ütopya 'ya yeni bir yarışmacı daha katıldı.Popstar Abidin Özşahin olarakta hatırladığımız yarışmacı yeniden tv ekranlarında ..


Ütopya ’ya yeni bir isim katıldı!

Ütopya ’ya dışarıdan katılan ilk isim belli oldu. 11 kişi kalan Ütopya ’ya 12. Yarışmacı olarak Abidin Özşahin katıldı.

Abidin’i Ütopya ’ya ilk girdiği anda kapıda karşılayan isim yarışmacılardan Semih oldu. Abidin sonrasında diğer Ütopya sakinleriyle de tanıştı.

Yeni gelen yarışmacı Abidin Ütopya ’da neler yaşayacak, Ütopya sakinleri ile arasında neler yaşanacak?

Peki Popstar Abidin Özşahin Kimdir Hayatı Resimler Biyografisini sizler için araştırdık arkadaşlar..

"Bir Ütopya var ve o yaşanacak" diyen Abidin, "Önümde bir haksızlık var ve birilerine dokunuyorsa, ben de ona dokunurum." sözleriyle hayat felsefesini özetliyor.
İsim: Abidin Özşahin

Cinsiyet: Erkek

Yaş: 37

Meslek: Müzisyen

Boy: 1.82

Yaşadığı Yer: Ankara

Medeni Durumu: Bekar

Burcu: Yengeç

Yetenekleri: Şarkı söylemek, beste yapmak, şarkı sözü yazmak ve tarım

(d. 7 Temmuz 1977, Adana), 


Popstar Türkiye yarışmasında birinci olarak adını duyuran müzisyendir.

Abidin Özşahin ilkokulu Adana Ziya Gökalp, ortaokulu yine Adana'da İstiklal Ortaokulu ve liseyi de Seyhan Çobanoğlu Lisesi'nde bitirdi. İlkokul yıllarından itibaren ailesine yardımcı olmak ve kendi parasını kazanmak için çalışmaya başladı. Önce babasının yanında marangozluk yaptı. Sonra bir tüpçüde çalıştı ve ardından bir börekçiye girip orada soğan soymaya başladı. Lise yıllarında ev ev dolaşarak tekstil ürünleri pazarladı.

Sonunda hayatındaki en büyük tutkusu müzikle tanıştı ve gitar çalmaya başladı. Lise hayatı boyunca Adana müzik merkezinde gitar konusunda kendini geliştirdi ve liseyi bitirdikten sonra barlarda şarkı söylemeye başladı. Ancak, üniversiteye de gitmek istiyordu ve sınava girip Anadolu üniversitesi İktisat bölümünü kazandı. Eskişehir'e yerleşti ama sadece 4 ay kalabildi ve Adana'ya döndü. Askerlik zamanı gelmişti. Askerliğini, doğduğu yere çok yakın bir şehirde Gaziantep'te yaptı. Ancak, 8 ay sonra kalbindeki ritim bozukluğu nedeniyle erken terhis edildi. Adana'ya geri döndü. 1 yıl boyunca demolar hazırladı ve bunları İstanbul'daki müzik şirketlerine gönderdi. Maalesef istediği sonucu alamadı. Hayatına yeni bir yön verip, tekrar Eskişehir'e gitmeye okulunu bitirmeye karar verdi. Okul ve bar programlarını beraber yürüttü. Mali müşavir olmak istiyordu ama müzik tutkusu yine okuldan ağır bastı ve Abidin yine Adana'ya döndü. Yine demolar hazırladı, yine İstanbul'a gelip demolarını müzik şirketlerine verdi ve yine amacına ulaşamadı. Soluğu tekrar Adana'da aldı.

2003 yılında Kanal D'de Popstar Türkiye tanıtımlarını gördü ve 8 Eylül'de jüri önüne çıktı. Şehir elemelerini geçmiş ve ilk 50 Popstar adayı arasına girmişti. Abidin'e yine İstanbul yolları görünmüştü. İstanbul'daki 3 günlük eğitime katıldı. 3. günün sonunda 50 yarışmacıdan geriye 12 kişi kalacaktı ve Abidin gösterdiği performansla Türkiye'nin yeni Popstarı olmaya aday 12 finalist arasına girdi. Artık sıra halk oylamasına gelmişti. 12 haftalık canlı yayın maratonunun sonunda hiç kırmızı odada son ikiye kalmadan büyük finale kadar geldi. Önce İzmir, ardından Adana'da halk konserleri verdi sanat yaşamının başında olmasına rağmen final performansını birçok sanatçının hayali olan İstanbul Bostancı Gösteri merkezinde sergiledi.

Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

1 yorum :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]