Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Ve Kazanan Yarışması - Ve Kazanan Başvuru Formu Kimler Katılabilir

Ve Kazanan Yarışması - Ve Kazanan Yarışması Başvuru Formu,ve kazanan star tv ne zaman başlıyacak jüride kimler var,ve kazanan nasıl başvurulur,ve kazanan yarışması başvuru şartları ,ve kazanan yarışmasına kimler katılabilir detaylar haberimizde arkadaşlar ..

Star Tv ekranlarında yeni yılda başlayacak olan Yarışma Ve Kazanan ; jüri üyeleri ; Kenan Doğulu ,Şebnem Ferah yer alacak. Ve Kazanan Yarışması ne zaman başlayacak ? Ve Kazanan Başvuru Formu ? Ve Kazanan Star Tv ekranlarında başıyor.


Hayallerin mi, yoksa para mı?
Yapımcılığını Promore Prodüksiyon’un üstlendiği ‘VE KAZANAN’ da yarışmacılar şarkılarıyla düelloya tutuşacak, kazananı 101 kişiden oluşan “büyük jüri üyeleri kimler” belirleyecek. Büyük jüriye liderlik edecek “master jüri üyeleri kimler” koltuklarında ise Kenan Doğulu ve Şebnem Ferah yer alacak. 

Şarkını söyle, kararını ver…Programı sıradışı yapan özelliği ise; yarışmacıların oylama sonucunu görmeden, kendilerine teklif edilen parayı alıp, yarışmadan çekilme haklarının olması.
'Ve Kazanan' yarışmasında kazanmak için sadece muhteşem bir sese sahip olmak yeterli değil. Yarışmacıların riske girip, doğru zamanda doğru kararı vermeleri gerekiyor.  Yarışmaya 13 yaşından büyük olup, sesine ve yorumuna güvenen herkes katılabiliyor. 

Ve Kazanan’a arkadaş grubu, aile olarak da katılmak da mümkün.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]