Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

14 Ocak 2015 tv8 Bu Tarz Benim 14.01.2015

14 Ocak 2015 tv8 Bu Tarz Benim 14.01.2015,bu tarz benim 14 ocak 2015 izle,bu tarz benim tv8 izle 14.01.2015,tv8 bu tarz benim son bölüm,bu tarz benim başlayacak mı

Bu Tarz Benim yeni kanalında Tv 8 ekranlarında bugün sizlerle. 13 Yarışmacı ve bomba gibi jürisiyle Tv 8 'de

“Nerede nasıl giyinilir? En iyi ben bilirim” iddiasında bulunan yepyeni 14 yarışmacı Türkiye’nin En Tarz Kadını unvanını elde etmek için kıyasıya yarışacak.

Jüride Nur Yerlitaş, Ivana Sert ve Kemal Doğulu, sahne arkasında tüm tecrübesiyle Uğurkan Erez ve onlara sunumuyla eşlik eden Öykü Serter ile 14 yarışmacı, her hafta kendilerine verilecek bütçe ile haftanın konseptine en uygun kıyafetleri seçmeye çalışacak ve hesaplı ama doğru giyinebilmenin tüyolarını verecekler. 

Hafta içi yapılan yayınlarda her gün kendi seçtikleri farklı bir konsept ile çıkan yarışmacıları, jüri değerlendirecek. En çok “Tarzsın” yorumunu alan yarışmacı hafta sonu yapılacak olan elemeye dokunulmazlık ile katılacak.  Konuk sanatçılar ile renklenecek Cumartesi Eleme gecelerinde ise; yarışmacılar jüri üyeleri tarafından puanlandırılacak ve her hafta bir yarışmacı hayallerine veda edecek.

Bu Tarz Benim Yeni Sezon Yarışmacıları Kimler

İşte Yeni Sezon Yarışmacıları ; 
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]