Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

5 Ocak 2015 Alın Yazım 91. Bölüm İzle

5 Ocak 2015 Alın Yazım 91. Bölüm Özeti ,Alın Yazım 91. Bölüm izle 5 ocak 2015,05.01.2014 kanal d alın yazım 91. bölüm (yeni bölüm - son bölüm )

Selma, Aysel’in Ercan’ı yok etme planı karşısında şoke olmuştur. Aysel son derece kararlıdır. Ercan’ın kendileriyle alakalı büyük sırlar bildiğini gözeterek Ercan’ı ortadan kaldıracaktır. Aysel, Ercan’ı ortadan kaldırmak için nasıl bir yola başvuracaktır?

Yiğit, Asya’nın gitmesini engelleyebilecek mi?

Selma, Aysel’in Ercan’ı yok etme planı karşısında şoke olmuştur. Aysel son derece kararlıdır. Ercan’ın kendileriyle alakalı büyük sırlar bildiğini gözeterek Ercan’ı ortadan kaldıracaktır. Aysel, Ercan’ı ortadan kaldırmak için nasıl bir yola başvuracaktır? Asya, Yiğit ile geçirdiği romantik anlardan sonra onun için hazırladığı defteri Okan’a verir ve belirli bir zaman sonra vermesini söyler. Ama Okan, Asya’nın bu hareketinden şüphelenir ve defteri Yiğit’e verir. Yiğit, Asya’nın gidişini engelleyebilecek midir? Yoksa her şey için artık çok mu geçtir? Asya bütün hazırlıklarını tamamlamış, Zümrüt hariç kimseye gidişi hakkında bilgi vermemiştir. Sevdiklerine zarar vermemesi için son kez Selma’yı gittiğini söylemek için arayan Asya’nın gidişini duyan Kürşat’ın planı ne olacaktır?
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]