Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Tv 8 Bu Tarz Benim Başlayacak mı 5 Ocak 2015 - Bu Tarz Benim Yeni Bölüm

5 Ocak 2015 Tv 8 Bu Tarz Benim Başlayacak mı ,bu tarz benim yeni bölüm bugün başlayacak mı 5 ocak 2015,05.01.2015 bu tarz benim yeni sezon (2. sezon) başlayacak mı ,bu tarz benim neden yok neden başlamadı


ÖZEL HABER - Tv 8 ekranlarında başlayacak olan Bu Tarz Benim 2. Sezon yeni bölümleri başlayacak mı ? Bu Tarz Benim Tv 8 de ne zaman başlayacak sorularının cevabını sizler için derledik arkadaşlar.

Bu Tarz Benim yarışması TV8'e transfer olduğu günden beri en çok konuşulan konular Bu Tarz Benim yarışmasının hangi gün yayınlanacağı ve ilk bölüm ne zaman başlayacak. Yarışma programı şimdiden gündemde konuşulmaya başlandı. Geçtiğimiz günlerde Show Tv de final yapan ve final canlı yayın skandalı ile gündeme gelen Bu Tarz Benim Tv 8 ekranlarında ne zaman başlayacak neden yayınlanmadı şuan bir açıklama gelmedi arkadaşlar.

Tv 8 yayın akışına bakıldığında da bugün başlayacağına dair yayın akışında birşey göremedik . 


Ayrıca Ivana Sert'in jüri üyeliğinden ayrılacağı yerine ise Pınar ALTUĞ'un geleceği konuşulurken , yarışmanın formatının ise değiştirilip değiştirilmeyeceği halen sırrını koruyor.

kaynak : dizirehberi.org
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

3 yorum :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]