Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Acil Servis Berzan Kimdir - Tamer Tıraşoğlu Kimdir

Acil Servis Berzan Kimdir - Tamer Tıraşoğlu Kimdir ,Acil Servis dizisi Berzan Karakterini kim oynuyor gerçek adı,Acil Servis Berzan rolünde kim oynuyor gerçek ismi ,Tamer Tıraşoğlu biyografisi hangi dizilerde oynadı.


Show Tv ekranlarında yayınlanan Acil Servis Dizisi oyuncularını ve dizi karakterlerini tanımaya devam ediyoruz. Acil Servis karakterlerinden Berzan karakteri kimdir ve Berzan karakterinde oynayan Tamer Tıraşoğlu Kimdir bu sayfada.

Acil Servis, hayatın kalbinin attığı yerdir. Buraya ölümle yaşam arasındaki ince çizgide yürüyen hastalar gelir. Başta doktorlar olmak üzere her acil servis çalışanı da birer insandır. Onların da hayatı vardır. Aşkları, hayalleri, ümitleri, çocukları, sevgilileri, anneleri babaları... Ve bir yandan kendi hayatlarına yetişmeye çalışırken diğer yandan insan hayatını her şeyin üstünde tutmaya yemin etmişlerdir.

Tamer Tıraşoğlu Kimdir Hayatı Biyografisi 04.02.1983 doğumlu 29 yaşındaki oyuncu 2010 yılında Schauspielstudio und Film Atelier Langhanke’den mezun olmuş. Türkiyede rol aldığı ilk dizi Ağır Roman Yeni dünya olacak. Şuanda ise Acil Servis Dizisinde Berzan Karakterini canlandıracak.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]