Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Acil Servis Murat Kimdir - Gökhan Soylu Kimdir

Acil Servis Murat Kimdir - Gökhan Soylu Kimdir ,Acil Servis dizisi Murat Karakterini kim oynuyor gerçek adı,Acil Servis Murat rolünde kim oynuyor gerçek ismi ,Gökhan Soylu biyografisi hangi dizilerde oynadı.

Show Tv ekranlarında yayınlanan Acil Servis Dizisi oyuncularını ve dizi karakterlerini tanımaya devam ediyoruz. Acil Servis karakterlerinden Murat kimdir ve Murat karakterinde oynayan Gökhan Soylu Kimdir bu sayfada.
Acil Servis, hayatın kalbinin attığı yerdir. Buraya ölümle yaşam arasındaki ince çizgide yürüyen hastalar gelir. Başta doktorlar olmak üzere her acil servis çalışanı da birer insandır. Onların da hayatı vardır. Aşkları, hayalleri, ümitleri, çocukları, sevgilileri, anneleri babaları... Ve bir yandan kendi hayatlarına yetişmeye çalışırken diğer yandan insan hayatını her şeyin üstünde tutmaya yemin etmişlerdir.

Gökhan Soylu Biyografisi sinemalar.com 'dan derlenen bilgiler


Tiyatro ile küçük yaşlarında tanışan Gökhan Soylu, 3 yıl Konak Belediye Tiyatrosu’nda amatör tiyatro yapmış, ardından 1 yıl İzmir Devlet Tiyatrosu’nun sergilediği Sophokles’in ‘’Antigone’’ adlı oyununda görev almış. 1997'de Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Bölümü'nden mezun olan Gökhan Soylu, 1997-1998 sezonunda Van Devlet Tiyatrosu'nda, 97-98 sezonunda Dostlar Tiyatrosu'nda çalışmış. 

Van Devlet Tiyatrosu’nda ‘’Sarı Naciye’’,’’ Bozkır Dirliği’’ oyunlarında oyuncu olarak yer alırken, N.Simon’ın ‘’Sevgili Doktor’’ oyununun yönetmenliğini üstlenmiş. 1998-1999 sezonunda ise Dostlar Tiyatrosu ‘nun sergilediği ‘’Yalınayak Sokrates’’ oyununda, 1999-2000 sezonunda ise Tiyatro Anadolu'da oyuncu olarak görev yapmaya başlamış. Bu toplulukta 2000 yılında ‘’Zamazingo’’ oyununda hem oyunculuk hem yönetmenlik, yine aynı yıl ‘’Gözlerimi Kaparım Vazifemi Yaparım’’ oyununda oyunculuk, bir sonraki yıl ‘’Eski Fotoğraflar’’ ve ‘’Keşanlı Ali Destanı’’ oyunlarında yine oyunculuk yapmış. 2002 yılında Max Frisch’in ‘’Bay Biedermann ve Kundakçılar’’ adlı oyununun yönetmenliği, W.Shakespeare ‘’Fırtına’’da . oyunculuk, ‘’Büyüyünce Ne Olacaksın?’’ adlı çocuk oyununda müzisyenlik ve bu sezon oyunu olan yine Shakespeare’in ‘’Kuru Gürültü’’sünde de yine oyunculuk görevlerini üstlenmiş. Kısacası konservatuara girdiği 93 yılından bu yana tiyatro faaliyetine aralıksız devam etmiş.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]