Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Acil Servis Tarık Kimdir - Serhat Teoman Kimdir

Acil Servis Tarık Kimdir - Serhat Teoman Kimdir ,Acil Servis dizisi Tarık Karakterini kim oynuyor gerçek adı,Acil Servis Tarık rolünde kim oynuyor gerçek ismi ,Serhat Teoman biyografisi hangi dizilerde oynadı.


Show Tv ekranlarında yayınlanan Acil Servis Dizisi oyuncularını ve dizi karakterlerini tanımaya devam ediyoruz. Acil Servis karakterlerinden Tarık karakteri kimdir ve Tarık karakterinde oynayan Serhat Teoman Kimdir bu sayfada.


Acil Servis, hayatın kalbinin attığı yerdir. Buraya ölümle yaşam arasındaki ince çizgide yürüyen hastalar gelir. Başta doktorlar olmak üzere her acil servis çalışanı da birer insandır. Onların da hayatı vardır. Aşkları, hayalleri, ümitleri, çocukları, sevgilileri, anneleri babaları... Ve bir yandan kendi hayatlarına yetişmeye çalışırken diğer yandan insan hayatını her şeyin üstünde tutmaya yemin etmişlerdir.


Serhat Teoman Kimdir Hangi Dizilerde Oynadı

(Vikipedia )Serhat Teoman 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Oyunculuk Ana Sanat Dalından mezun oldu. Yüksek lisansını Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümünde yapan Teoman 2000′li yılların başından beri televizyon sektöründe yer alıyor. Aynı zamanda Tiyatroda yapan genç oyuncu Kuzey Güney dizisinde canlandırdığı Burak Çatalcalı karakteri ile dikkatleri üzerine çekti. Serhat Teoman şu sıralar Bugünün Saraylısı dizisinde rol almaktadır.


Rol Aldığı Diziler;

Bugünün Saraylısı "Savaş Ataman"Atv/2013
Kuzey Güney “Burak Çatalcalı” Kanal D/2012
Gün Akşam Oldu “Tarık” Show Tv/2011
Bitmeyen Şarkı “Mesut” Atv/2010
Uygun Adım Aşk “Selçuk” Fox/2009
Gece Gündüz “-” Kanal D/2008
Hepimiz Birimiz İçin “Egemen” Kanal D/2008
Kız Takımı “Tolga” Fox/2008
Avrupa Yakası "Alican'ın arkadaşı" ATV/2007
Yemin “Ali Sonat” Fox/2007
Yalancı Yarim “Cenk” Star/2006
Kanlı Düğün “İlker” Show Tv/2005
Kurşun Yarası “-” Atv/2003

Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]