Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Aşkın Kanunu Dizisi Neden Bitti - Aşkın Kanunu Neden Final Yaptı

Aşkın Kanunu Dizisi Neden Bitti - Aşkın Kanunu Neden Final Yaptı,aşkın kanunu dizisi neden final oldu,aşkın kanunu neden yayından kaldırıldı,aşkın kanunu bitti neden sebebi

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Aşkın Kanunu Dizisi istediği reytingleri alamayınca ekranlara veda eden diziler arasına katıldı.

Ceyda Düvenci'nin resmi Twitter hesabından yaptığı bir açıklama ile "Sevgili takipçilerim sorularınıza cevap vermek istedim evet maalesef 'Aşkın Kanunu' dizimiz 10. Bölümde final yapıyor.Sonsuz teşekkür ederiz" şeklinde açıklama yaparak sosyal medyadan dizinin final yapacağını duyurdu.

Aşkın Kanunu final bölümüyle ekrana geliyor

TRT 1'de ekrana gelen ancak reytinglerde üst seviyelere çıkamayan Aşkın Kanunu 10. bölümle ekranlara veda ediyor. Ekranların romantik komedi dizisi Aşkın Kanunu 10. bölümde İpek ve Çetin'in mutlu sonlarına ulaşıp ulaşmayacağı merak ediliyor.

Başrollerinde Ceyda Düvenci, Mustafa Üstündağ, Bülent Şakrak ve Yağmur Kaşifoğlu gibi isimlerin bulunduğu Aşkın Kanunu final yapıyor. Aşkın Kanunu'nun final haberini Ceyda Düvenci sosyal medya üzerinden verdi. Düvenci sosyal medya hesabından: ''Sevgili takipçilerim sorularınıza cevap vermek istedim evet maalesef 'Aşkın Kanunu' dizimiz 10. Bölümde final yapıyor.Sonsuz teşekkür ederiz'' dedi.

TRT 1'de ekranlarda başlayan ancak reyting sıralamalarında üst seviyelere çıkamayan Aşkın Kanunu final bölümü bu akşam izleyiciyle buluşuyor. Ekranların romantik komedi dizisi Aşkın Kanunu final bölümü mutlu sonla mı bitecek merak ediliyor.

Aşkın Kanunu final bölümünde Çetin, Metin'i kurtarıyor. İpek ve Çetin cephesinde ise olumlu gelişmeler yaşanıyor. İkili bu anlamsız kavgalarına son vererek barışıyor. Aralarındaki anlaşmazlıklar Aşkın Kanunu final bölümünde son buluyor. Çetin ve İpek adeta ikinci evliliklerini yaşıyor ve aşklarını birbirine resmen ilan ediyorlar. Diğer yandan Aşkın Kanunu dizisindeki diğer karakterler de mutlu sonlarına ulaşıyorlar. Aşkın Kanunu finali aşkın ve mutluluğun hakim olduğu bir bölümle ekranlara veda ediyor.

yararlınan kaynaklar: mynet
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

4 yorum :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]