Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Asla Vazgeçmem Dizisi - Asla Vazgeçmem Konusu - Asla Vazgeçmem Dizisi Oyuncuları

Asla Vazgeçmem Dizisi - Asla Vazgeçmem Konusu - Asla Vazgeçmem Dizisi Oyuncuları,asla vazgeçmem hangi gün ,asla vazgeçmem dizisi başrol kim oynuyor 


Asla Vazgeçmem 8.Bölüm
İclal, Nur’u hamamım önünde yakalar ve çiftlikte kıyamet kopar. Nur, şahit olduğu anların acısını üzerinden atamazken Yiğit ise Nur’a çektirdiği acının ağırlığı altında ezilir. İclal, Nur’u çiftlikten attırmayı kafasına koyar. Nur ve Yiğit’in evli olduğunu öğrenen Elmas, ilk şoku üzerinden attıktan sonra bildiklerini kazanca çevirmenin yolunu arar. Yiğit, Nur’u uzun zaman sonra ilk kez çiftlik dışına çıkarır. Birlikte geçirdikleri zaman, Nur’un Yiğit’e olan kalkanlarını indirmesini sağlar. Nur, tamamen kalbinin sesine teslim olurken aşıklar büyük bir tehlikenin ortasında olduklarından habersizdir.


Show TV’nin iddialı dizisi “Asla Vazgeçmem”, heyecan dolu yedinci bölümüyle ekrana geliyor. Yapımcılığını Gold Film’in üstlendiği dizi, sürpriz gelişmelerle dolu yeni bölümüyle yarın akşam Show TV’de izleyicileriyle buluşacak.
Asla Vazgeçmem”’in yedinci bölümünde; Yiğit ve Nur, Hafize’nin Nur’u Haydar’a vermesiyle neye uğradıklarını şaşırmıştır. Yiğit’in sabrının taşması artık an meselesidir.  Nur, yaptığı emrivaki yüzünden Hafize’ye büyük tepki gösterirken Yiğit’in Haydar meselesini kendi yöntemleriyle çözmek istemesiyle zor durumda kalır.

İclal, Nur’un günlüğünü okur ve kafayı iyice ona takar. Bu sırada Yiğit’in atlattığı büyük bir tehlike hem İclal’i hem de Nur’u perişan eder. Yiğit için endişelenen Nur’un duygularını bastırması günden güne zorlaşırken, İclal ise bütün heyecanıyla evlilik yıldönümü hazırlıklarına başlamıştır. Yiğit ve İclal’in yıldönümü kutlaması hem aşıklar hem de İclal için sürprizlerle dolu geçerken, büyük sır bir anda su yüzüne çıkar. 

Asla Vazgeçmem”’de başrolleri; Tolgahan Sayışman ve Amine Gülşe paylaşıyor. Yönetmen koltuğunda Nihat Durak’ın oturduğu dizide, Şafak Pekdemir, Ayşegül Günay, Eren Hacısalihoğlu, Tugay Mercan, Yonca Cevher, Ümit Yesin, Hülya Gülşen Irmak, Yağızkan Dikmen, Ömer Karasu ve Poyraz Bayramoğlu rol alıyor.

Asla Vazgeçmem”, Perşembe akşamları saat 20.00’de yeni bölümüyle Show TV’de!

Asla Vazgeçmem Dizisi Show TV ekranlarında izleyicisi ile buluşacak Asla Vazgeçmem dizisinin çekimleri başladı. Tolgahan Sayışman yeniden yepyeni bir dizi ile ekranlara gelecek.
Yapımcılığını Gold Film’in üstleneceği başrollerinde Tolgahan Sayışman, Amine Gülşe, Şafak Pekdemir, Ayşegül Günay, Tugay Mercan, Yonca Cevher, Gülşen Irmak, Ümit Yesin ve Yağızkan Dikmen gibi isimler yer aldığı Asla Vazgeçmem dizisinin çekimleri başladı.

Birbirlerine umutsuzca yıldırım aşkıyla tutulmuş iki inatçı kalbin hikayesini anlatacak olan Asla Vazgeçmem Şubat’ta Show TV’ de!

Asla Vazgeçmem Dizisi Konusu 
“Asla Vazgeçmem”, bir yıldırım aşkı hikayesi. Birbirlerine umutsuzca yıldırım aşkıyla tutulmuş iki inatçı kalbin hikayesi. Sıfırdan zirveye yürümüş, sözü kalbinden başka herkese geçen Yiğit… Kalbinin sesini dinlemekten başka bir suçu olmayan Nur… 

Yıldırım aşkıyla birbirlerine vurulacak, büyük bir sırrın gölgesinde Asla Vazgeçmemem diyecek.
Asla Vazgeçmem Dizisi Oyuncuları ve Dizi Karakterleri İsimleri 
Dizinin başrolündeki Tolgahan Sayışman'a Amine GülşeŞafak PekdemirAyşegül GünayTugay MercanYonca CevherHülya Gülşen Irmak ve Ümit Yesin gibi isimler eşlik edecek.

OYUNCULAR

 • Tolgahan Sayışman
 • Amine Gülşe
 • Şafak Pekdemir
 • Ayşegül Günay
 • Eren Hacısalihoğlu
 • Tugay Mercan
 • Yonca Cevher
 • Ümit Yesin
 • Hülya Gülşen Irmak
 • Yağızkan Dikmen


 • Poyraz Bayramoğlu

Post A Comment
 • Blogger Comment using Blogger
 • Facebook Comment using Facebook
 • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]