Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Beş Kardeş Dizisi Aziz Karakteri Kimdir - Fatih Artman Biyografisi

Beş Kardeş Dizisi Aziz Karakteri Kimdir - Fatih Artman Kimdir Biyografisi,Beş Kardeş Aziz Karakterini kim oynuyor gerçek adı ne,Beş Kardeş Dizisi Aziz rolünü kim canlandırıyor gerçek ismi,Fatih Artman biyografisi kaç yaşında rol aldığı diziler hangi dizilerde oynadı hakkında sizler için bilgiler derledik.

Kanal D ekranlarında oynayan Beş Kardeş Dizisi oyuncularını ve Dizi karakterini tanıyalım . Dizide Aziz karakterini canlandıran Fatih Artman Biyografisi ve Rol aldığı dizilerde bu sayfada sizlerle olacak.Aziz Karakteri Kimdir Gerçek Adı ?
Beş kardeşin en vurdumduymazı, en havaisi. Kardeşlerin en küçüğü ve aileye sonradan eklemlenmiş gibi duranı. Sanki Sait'in ve kardeşlerin kaygıları, Aziz'e hiç uğramadan geçip gidiyor gibi. Onun dünyasında kaygıya yer yok. Varsa yoksa atlar, varsa yoksa altılı ganyan...
Fatih Artman Biyografisi Hayatı vikipedia
Fatih Artman, Türk dizi oyuncusu. 1988’de Ankara’da doğmuştur. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Anasanat Dalı Oyunculuk son sınıf öğrencisidir. Star Tv’de yayınlanan Behzat Ç. Adlı dizide Harun karakterini canlandırmaktadır. Oynadığı tiyatro oyunları arasında Tatbikat, Colombinus Düşler Yolu ve Müfettiş Yastık Adam bulunmaktadır.
Rol Aldığı Diziler 
  • Beş Kardeş
  • Behzat Ç. Bir Ankara Polisyesi (19 Eylül 2010 – 17 Mayıs 2013)
  • Leyla İle Mecnun (2013)
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]