Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Beş Kardeş Dizisi Fahriye Karakteri Kimdir - Melisa Sözen Biyografisi

Beş Kardeş Dizisi Fahriye Karakteri Kimdir - Melisa Sözen Biyografisi,Beş Kardeş Fahriye Karakterini kim oynuyor gerçek adı ne ,Beş Kardeş Fahriye rolünü kim oynuyor gerçek ismi ,melisa sözen kimdir biyografisi kaç yaşında resimleri rol aldığı diziler hangi dizilerde oynadı dizirehberi.org olarak sizler için derledik.

Kanal D ekranlarında oynayan 5 Kardeş Dizisi Oyuncularını ve dizi karakterlerini tanımaya devam ediyoruz. Beş Kardeş dizisinde Fahriye karakterini canlandıran Melisa Sözen Biyografisi de bu sayfada sizlerle olacak. İsterseniz önce Beş Kardeş dizisinin Fahriyesi Kim karakter açıklamasına bir bakalım ;


Fahriye Karakteri Kimdir Gerçek Adı;


Sait'in yarası. Kudret'in acısı. Mahalleye dönüşü, bir sürü yıllanmış duyguyu tekrar harekete geçirecek. Fahriye, yıllar sonra mahalleye ve bu insanların hayatına geri döndüğünde yalnız değil. Bir de yanında çocuğu var.


Fahriye, anne olmayı bilmeyen bir anne. Yatılı bir Fransız okulunda okuyan kızıyla ortak bir dilleri, bir dünyaları yok. Bir yandan hayatlarını idame ettirmek için dik durmak, çok çalışmak zorunda; bir yandan da kızıyla ruhen tanışmanın zamanı geldi artık.


Fahriye, güçlü ve inatçı bir kadın. Çata çat, hazır cevap. Hiçbir kavgada altta kalmaz. Hele haklıysa. Sait'le kaldığı yerden devam eden bir sürü duygusu olsa da, biri açıkta. Öfkesi ve kıskançlığı. Çünkü geri döndüğünde artık sadece kendisinin taht kurduğu Sait'in kalbinde, şimdi bir de Canan var.


Melisa Sözen Kimdir Biyografisi Hayatı (vikipedia)
Melisa Sözen (d. 6 Temmuz 1985; İstanbul), Türk sinema, dizi ve tiyatro oyuncusu. 

 6 Temmuz 1985 tarihinde İstanbul'da doğan Sözen, Pera Güzel Sanatlar Lisesi Tiyatro Bölümü'nü bitirdi. Çeşitli tiyatro oyunları, film ve dizilerde görev aldı. 2008 yılının yaz sezonunda NTV'de "Dünyayı Kurtaran Kadın" isimli, çevre hakkında bilinçlendirmeye dayalı bir televizyon programı sundu. 2009 yılında Casus Kızlar Her Şey Nasıl Başladı? filminde Clover karakterini seslendirdi. 2011 yılında Reis adlı dizide, 2013'te Şubat adlı dizide Yağmur ve Sabah karakterlerini canlandırmıştır. Ayrıca Nuri Bilge Ceylan'ın Altın Palmiye ödüllü Kış Uykusu adlı filminde Nihal karakterini canlandırmıştır. Çağ Çalışkur'un yönettiği, Craft Tiyatro'da sergilenen 'Kalp Düğümü' adlı oyunda rol almaktadır.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]