Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Beş Kardeş Dizisi Şevval Karakteri Kimdir - Ece Dizdar Biyografisi Kimdir

Beş Kardeş Dizisi Şevval Karakteri Kimdir - Ece Dizdar Biyografisi,Beş Kardeş Şevval Karakterini kim oynuyor gerçek adı ne ,Beş Kardeş Şevval rolünü kim oynuyor gerçek ismi , Ece Dizdar kimdir biyografisi kaç yaşında resimleri rol aldığı diziler hangi dizilerde oynadı dizirehberi.org olarak sizler için derledik.

Kanal D ekranlarında oynayan 5 Kardeş Dizisi Oyuncularını ve dizi karakterlerini tanımaya devam ediyoruz. Beş Kardeş dizisinde Canan karakterini canlandıran 
Nihal Yalçın Biyografisi de bu sayfada sizlerle olacak. İsterseniz önce Beş Kardeş dizisinin Canan'ı Kim karakter açıklamasına bir bakalım ;

Şevval Karakteri Kimdir Gerçek Adı ?

Kudret'in tavernasının güzel assolisti. Bu mahalleden çıkma, kendi çapında bir şöhret. Orhan'ın içten içe hayran olduğu taverna yıldızı. Aynı zamanda Fahriye'nin mahalleden çocukluk arkadaşı.

Güzelliğiyle doğru orantılı bir zekaya sahip olduğu söylenemez Şevval'in. Belki de bu yüzden, kötü niyetli değil. Zekası fettanlığa yetmiyor. Gençliğinde bir iki küçük oyun çevirmişliği varsa da, kötülüğünden değil. Kendini kurtarma çabasından hep. Bugün de geçmişte yaptıklarının vicdan azabını çekiyor. En çok da, kendine zamanında rakip gördüğü Fahriye'ye karşı.

Ece Dizdar Kimdir Hayatı Biyografisi 
İstanbul’da doğdu. Denizaltıcı olan babasının görevi nedeniyle çocukluğu boyunca Türkiye’nin birçok şehrinde ve Pakistan, Belçika, İngiltere gibi ülkelerde yaşamıştır.Gezdiği yerlerde genelde DoDDS Amerikan okullarında okudu.Ortaokul yıllarında Belçika’da müzikal oyunculuğu, ses ve dans üzerine eğitim aldı, 2 yıl boyunca çocuk konservatuarı kapsamında sahneye çıktı.Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesini bitirdikten sonra Londra’ya taşınan oyuncu, ARTSED oyunculuk akademisinde burslu olarak oyunculuk eğitimini tamamladı ve profesyonel oyunculuk kariyerine adım attı.Ece Dizdar Tiyatro DOT için Shopping and F…ing ve Festen gibi oyunların çevirilerini yapmıştır.Profesyonel reklam ve tanıtım dublajcısıdır.Ece Dizdar hala İngiltere’de ve Türkiye’de tiyatro, televizyon ve sinema alanlarında oyunculuk yapmaktadır.

Oyunculuk kariyeri - Hangi Dizilerde Rol Aldı


Adını ilk filmi 2002 yılında oynadığı En Son Babalar Duyar televizyon dizinde duyurdu.Sonra kariyerine 2003 yılında aldığı ikinci dizisi Esir Şerin Gözyaşları devam etti.2004 yılında oynadığı Hayalet dizisinden sonra kariyerine ara verdi.2011 yılında Karakol adlı dizide 'Dicle' karakterini oynadı.2012'de Şubat adlı dizide 'Yeşim' karakterini canlandırmıştır.Oyuncu'nun son dizisi Güneşi Beklerken adlı televizyon dizisinde 'Melda' karakterini canlandırmaktadır.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]