Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Bu Tarz Benim Jüri Üyesi Sibel Arna Kimdir Biyografisi

Bu Tarz Benim Jüri Üyesi  Sibel Arna Kimdir Biyografisi,show tv bu tarz benim 2015 jürisi sibel arna biyografisi resimleri ,2015 bu tarz benim sibel arna kimdir ,sibel arna yazıları

Show Tv ekranlarında 19 Ocak 2015 tarihinde başlayacak olan Bu Tarz Benim 2015 jüri üyelerinden Sibel Arna Kimdir sizler için dizirehberi.org olarak derledik . 2015 Bu Tarz Benim jüri üyesi Sibel Arna Biyografisi ;
Sibel Arna 1979 yılında İstanbul ilinde dünyaya geldi. Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü mezunu olan başarılı sunucu, mezun olduktan sonra yazarlık yapmaya başladı. Ünlü sunucunun moda ve tasarım üzerine çok sayıda yazısı bulunmaktadır. Kendisine eminiz birçoğunuz çeşitli dergi ve gazetelerde köşe yazarı olarak rastlamıştırsınız.
Sibel Arna ilk profesyonel çalışmasına Milliyet Gazetesi bünyesinde başladı. Güzel sunucu 1997-2000 yılları arasında Milliyet Gazetesinde moda, kozmetik ve güzellik ile alakalı birçok köşe yazısına imzasını attı. Daha sonra Sabah Gazetesine geçen Sibel Arna, aynı yazılarına 2002 yılına kadar burada devam etti.
2002 yılından sonra Vatan Gazetesine geçiş yapan Sibel Arna, ilgili gazetede sosyal yaşam ile ilgili yazılar yazdı. Burada 2003 yılına kadar yazarlık yaptıktan sonra Hürriyet Gazetesine geçiş yaptı ve burada hafta sonu eklerinde çeşitli köşe yazılarına imzasını attı. Daha sonra kameralar karşısına geçmeye karar verdi ve CNN Türk kanalında Trends adındaki programın içeriğini hazırlayıp ilgili programı başarılı bir şekilde sundu.
Bu kadar başarıdan sonra ekranların en çok sevilen moda yarışmalarından birisi olan Bu Tarz Benim yarışmasında sunuculuk yapacak olan Sibel Arna’ya twitter.com/sibelarna bağlantısını kullanarak ulaşabilir ve bu sayede kendisi ile iletişime geçebilirsiniz.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]