Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Dada 17 Ocak 2015 Konukları Kimler - Dada Dandinista'nın Konukları 17.01.2015

Dada 17 Ocak 2015 Konukları Kimler, 17 Ocak 2015 Dada Dandinista'nın Bu Haftaki Konukları Kimler ,17.01.2015 dada bu hafta kimler konuk oluyor,Dada konukları 17.01.2015 

Star Tv'de ekrana gelen Okan Bayülgen'in sunduğu Dada Dandinista, bu hafta 10. bölümü ile ekrana geliyor.Gece Kuşağında ekranlara gelen Dada müzik , eğlence ve renkli sohbet hepsi bir arada. Dada'nın bu haftaki Konukları 10 Ocak 2015 


Dada Dandinista ;
Okan Bayülgen’in sunduğu Dada Dandinista birbirinden renkli konukları ile her Cumartesi, Star’da.




Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan programda izleyenler ünlü konuklarla birlikte müzik, eğlence ve tadına doyulmaz sohbetin keyfine varacak.


Komik skeçler...

Medya arkası, dandinistan haber bülteni, kamu spotu, burç yorumcusu, studyo canavarı buling gibi Okan Bayülgen’e özgü birbirinden eğlenceli skeçler  ve canlı performanslar ile Dada Dandinista  Cumartesi gecelerinize renk katacak.


Programın bu haftaki konukları;


Star TV’nin sevilen programı Dada Dandinista’nın bu haftaki konukları belli oldu. Okan Bayülgen’in Dada Dandinista programına bu hafta Mazlum Kuzey filminden Önder Açıkbaş, Turan Selçuk Yerlikaya, Seçil Buket Akıncı, Kahtalı Mıçe ile Dilber Ay, Kurusıkı oyunundan Mete Horozoğlu, Gökçe Bahadır, Bülent Alkış, Beyti Engin ile Selen Uçer, Beyaz Futbol programından Ahmet Çakar, Ertem Şener, Sinan Engin, Rasim Ozan Kütahyalı ile Abdülkerim Duymaz ve Bu Tarz Benim’in eski yarışmacılarından Ezgi Baylar, Ayşegül Melisa Doğan ve Gizem Güler konuk olacak.

Yayın Günü: 17 Ocak 2015 Cumartesi
Yayın Saati: 23.00 

kaynak : dizi rehberi - dizi haberleri
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]