Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Diriliş Ertuğrul 5. Bölüm Fragmanı İzle 14 Ocak 2015

Diriliş Ertuğrul 5. Bölüm Fragmanı İzle 14 Ocak 2015,diriliş ertuğrul 5. bölüm özeti izle,14 ocak 2015 diriliş ertuğrul 5. bölüm de neler olacak,diriliş ertuğrul 5. bölüm tüyoları 14.01.2015 


TRT 1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul 14 Ocak 2015 yeni bölümü ile ekranlara gelecek. Kurdoğlu'nun yaptığı oyunu Ertuğrul bozacaktır. Deli Demir ile Ertuğrul yaptıkları konuşmada Kurdoğlu'nun adını verir ve Ertuğrul'un içine kurt düşer. 

Gündoğdu'yu da kandıran Kurdoğlu Selçuklu şehzadesi Numan'ı kaçırarak Kara Toygar'a teslim etmek için çadırı basar ama Ertuğrul ordadır ve tüm oyunu bozar. 14 Ocak 2015 Diriliş Ertuğrul 5. Bölümde neler yaşanacak neler olacak ?

4. Bölüm Özeti neler yaşandı ? 
Süleyman Şah, esir düşen oğlu Gündoğdu’yu kurtarmak için Kara Toygar’ın karşısına çıkar. Kara Toygar Gündoğdu’yla takas etmek istediği esirleri Süleyman Şah’ın yanında görmeyince sinirlenmiştir. Süleyman Şah’ı alır ve takas mekanına doğru yola çıkarlar.

Ertuğrul Numan ve Yiğit Alp’le onları takas mekanında beklemektedir. Ertuğrul’un planı işe yarayacak, ağabeyi Gündoğdu ve obanın misafirleri Numan ve Yiğit Alp’in sağ salim obaya dönmelerini sağlayabilecek midir?
Halime obada hem babası ve kardeşinden hem de Ertuğrul’dan gelecek güzel haberleri beklemektedir. Bu sırada Gündoğdu liderliğindeki kervanın saldırıya uğradığı obada duyulmuş, saldırıda ölen alplerin cenazeleri obaya gelmiştir.
Öte yandan obada göç hazırlıkları başlamıştır. Halep’e gitmek için hazırlıklar yapılırken Süleyman Şah’ın hastalığı obaya ateş gibi düşer. Kurdoğlu, obaya fitne ateşini düşürmek için bu fırsatı da değerlendirmekten geri durmaz.
Diriliş “Ertuğrul” tekrarsız yayınlanacak 4. bölümüyle 7 Ocak Çarşamba akşamı 19.55’te TRT 1’de…
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]