Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Diriliş Ertuğrul Turgut Alp Karakteri Kimdir ?

Diriliş Ertuğrul Turgut Alp Karakteri Kimdir ? Cengiz Coşkun Kimdir ? Diriliş Ertuğrul Turgut Alp karakterini kim oynuyor gerçek ismi ne ,Diriliş Ertuğrul Turgut Alp rolünü kim canlandırıyor gerçek adı ne ,Cengiz Coşkun kimdir hayatı biyografisi oynadığı diziler haberimizin detayında ..

TRT1 en iddalı dizisi Diriliş Ertuğrul dizisi ekranlara geliyor. Birbirinden başarılı oyuncu kadrosuyla Diriliş Ertuğrul Dizisi herkesi ekranlara bağladı .


Ertuğrul Gazinin en yakın silah arkadaşı ve en az Ertuğrul Gazi kadar kılıç kullanmada usta rolde oynayan Cengiz Coşkun hakkında bilgiler derledik arkadaşlar ;


Cengiz COŞKUN Kimdir Hayatı Biyografisi Resimleri 


Spor Akademisi mezunu olan oyuncu aynı zamanda profesyonel basketbolcudur. 2002 senesinde Best Model seçilerek oyunculuk ve modellik kariyerine başlayan Cengiz Coşkun televizyon dünyasına 2005 yılında Rüzgarlı Bahçe dizisi ile adım attı. Kariyerinde yer aldığı en büyük proje ise 2012 yılında gösterime giren Fetih 1453'tür.[2] Ardından Dağ filminde oynayan oyuncu 2013 yılından itibaren Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasının üçüncü sezonunda mücadele etmeye başlamıştır ancak yarışmanın 94. gününde elenmiştir. Şu anda ise TRT1 ekranlarında Turgut Alp karakterini canladırıyor.


Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]