Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Ezra Dizisi Neden Bitti - Ezra Neden Yayından Kaldırıldı

Ezra Dizisi Neden Bitti - Ezra Neden Yayından Kaldırıldı,ezra neden yok ,ezra 3. bölüm neden yayınlanmadı,ezra dizisi kaldırıldı mı,ezra dizisi neden yayınlanmıyor yeni bölüm ne zaman

Dizi Rehberi - ÖZEL HABER 

Show Tv ekranlarında yayınlanan Ezra Dizisi Salı akşamları izleyicisiyle buluşuyor.

Ezra Dizisi Reyting Sonuçları nın kötü gitmesinin ardından diziyi sevenler tarafından Ezra Bitiyor mu ? Ezra Dizisi Kaldırılacak mı ? soruları son zamanlarda sıkça karşılaştığımız sorular arkadaşlar.

Ezra Dizisi birinci bölümü hatırlarsınız biraz geçikmeli başladı yayınlanmadı ve Ezra Dizisinin ekranlara gelmesi ertelendi ? Acaba dizi henüz yeterli, cast çalışmalarını bitiremedi mi ,yeteri kadar reklam yapılamadı ? 

İsterseniz dizinin yayınlanan 2 bölümünün reyting sonuçlarını hatırlayalım arkadaşlar .


  • Ezra Dizisi 1. Bölüm Reyting Sonuçları ; TOTAL de aldığı ; 2.69 reyting sonucuyla 23. sırada yer alırken Ezra Dizisinin 2. Bölümü ise TOTAL de ; izlenme oranını bir kaç basamak yükselerek 18. sırada tamamladı.
  • Ezra Dizisinin AB reyting sonuçları ise ; 1. bölüm 2.07 lik reytingle 24. sırada tamamlarken ; 2. Bölüm de ise yine bir kaç basamak yükselerek günü 17. sırada kapattı.
Bakalım ilerleyen günlerde Ezra Dizisi gün değiştirebilir ,aldığı kötü reyting sonuçlarıyla yayından kaldırıldı haberlerini duyarsanız şaşırmayın arkadaşlar.

Arkadaşlar an itibariyle Show Tv Diziler linkinde Ezra Dizisini göremedik Ezra Dizisi Kaldırıldı mı acaba ,koyacağımız gelen sorulara cevap olacaktır.

Ayrıca sosyal medyada Ezra Dizisi bitmesin kampanyaları başlatılırken ; şunu belirtmekte fayda var arkadaşlar henüz Show Tv tarafından yapılmış bir resmi açıklama yok bilginize ..


İsterseniz Filinta Bitiyor mu Haberimizi şuradan okuyabilirsiniz .
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

2 yorum :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]