Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Filinta Dizisi Hırsız Karakteri Kimdir - Filinta Hırsız Hayalet Karakteri Gerçek Adı

Filinta Dizisi Hayalet Karakteri Kimdir - Filinta Hırsız Hayalet Karakteri Gerçek Adı,filinta hırsız karakterini kim oynuyor gerçek ismi ne,filinta hırsız rolünde kim oynuyor hırsızı kim canlandırıyor,fırat doğruluoğlu kimdir biyografisi


Filinta Dizisi 3. Bölüm de konuk oyuncu olarak katılan Fırat Doğruluoğlu hırsız karakterini canlandıracak
Doğunun ve Avrupa’nın en büyük hırsızı ‘Hayalet’ tarafından düzenlenen bu büyük hırsızlığın ardında, halkın ayaklanması ve Dahiliye Nazırı’nın bu suça ön ayak olduğu dedikoduları Şehr-i İstanbul’u saracak. Dahiliye Nazırı bu suçlamadan kendini sıyırabilecek mi? Dünyanın en büyük hırsızı olan Hayalet yakalanabilecek mi? Acaba oyunu tutacak mıdır? Ve Filinta Mustafa kendisine verilen 1 yıllık özgürlük anlaşmasında bu sorunu çözebilecek mi?

Tüm bu soruların cevabı bu akşam 20.00’de TRT 1 ekranlarında ‘Filinta’ da yanıt bulacak.

Filinta’nın 3.bölüm konuk oyuncusu; Fırat Doğruluoğlu Onur Tuna, Serhat Tutumluer, Mehmet Özgür, Damla Aslanalp, Naz Elmas, Kayra Şenocak, Yosi Mizrahi, Hakan Yufkacıgil, Bülent Alkış, Kamil Güler, Reshad Strik , Serhan Ernak, Kemal Zeydan, Ceren Yılmaz, Feyza Işık gibi tiyatro,sinema ve dizi dünyasının sağlam oyuncu kadrosunu bir araya toplayan ‘Filinta’ dizisinde, her bölümde, TV ve sinema dünyasından bir ‘konuk oyuncu’ rol alıyor.

Bu bölümde ekranlarda ‘Haneler’ dizisindeki ‘Yaban’ karakteriyle sevilmiş ve en son galip dervişdizisinde izlediğimiz yakışıklı oyuncu Fırat Doğruluoğlu rol alıyor. Avrupa’nın ve Ortadoğu'nun en büyük hırsızı ‘Hayalet’ karakterinde izleyeceğimiz Fırat Doğruluoğlu, Filinta’daki konuk oyunculuğunda aksiyonu bol sahneleriyle, ilginç bir karaktere imza atıyor..
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]