Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Hangi Dizi Birinci Oldu 6 ocak 2016 - Kaderimin Yazıldığı Gün - Filinta Reyting Sonuçları

Hangi Dizi Birinci Oldu 6 ocak 2015 - Kaderimin Yazıldığı Gün - Filinta Reyting Sonuçları ,dizi reytingleri 6 ocak 2015,kaderimin yazıldığı gün reyting sonuçları 6.01.2015,filinta reyting sonuçları 6 ocak 2015, en çok izlenen diziler 6 ocak 2015

ÖZEL HABER - 6 Ocak 2015 reyting sonuçları açıklandı arkadaşlar . 6 Ocak 2015 Reyting Sonuçlarını şuradan inceleyebilirsiniz . Detaylı olarak sizler için derledik.

İsterseniz en çok izlenen dizi ile başlayalım arkadaşlar ;

Star Tv ekranlarında yayınlanan Kaderimin Yazıldığı Gün Dizisi TOTAL de ve AB grubunda aldığı reytingle en çok izlenen dizi olamayı başardı. Kaderimin Yazıldığı Gün ; TOTAL de ; 9.20 lik izlenme reytingi ve AB grubunda ise ; 7.63 lük reyting le haftayı zirvede kapattı arkadaşlar . Dizi geçen haftaya oranla hem TOTAL de hemde AB reytinglerini yükseltmiş oldu.


Öncedende yazdığımız gibi Filinta Reyting Sonuçları istenilen oranda değil arkadaşlar  . TOTAL de 2.90 reytingle 20. sırada yer alırken , AB grubunda ise ; haftayı aldığı 3.47 lik reytingle 9. sırada tamamladı. Dizinin kaldırılacağı ve geleceği hakkındaki bilgiler akibetini koruyor arkadaşlar.

Beni Affet dizisi reytingleri zorlamaya devam ediyor. Yayınlandığı günden beri yüksek aldığı reytingle yukarıları zorlayan Beni Affet dizisi günü; 6.23 reytingle 3. sırada tamamladı.AB reyting sonuçlarına göre ise ; 4.79 lik reytingle 5. sırada yer aldı.

Atv ekranlarında yayınlanan Kaçak Dizisi TOTAL de 10. sırada yer alırken AB reyting sonuçlarına göre ; 19. sırada yer almaktadır.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]