Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Kar Tatili Olan İller 7 Ocak 2015 - Hangi İllerde Okullar Tatil

Kar Tatili Olan İller 7 Ocak 2015,7 ocak 2015 kar tatili olan şehirler,hangi illerde okullar tatil edildi 07.01.2015,kar tatili memurlara engelli hamile memur kar tatili,istanbul da ankara da yarın okullar tatilmi

OKULLAR TATİL EDİLDİ Eğitime 2 gün ara: Bitlis (Merkez, Tatvan, Hizan), Kastamonu, (Şenpazar), Tunceli (Nazimiye, Pülümür ve Hozat), Denizli (Çameli, Güney, Kale) Eğitime 1 gün ara: Samsun, Isparta, Sakarya, Uşak, Bingöl, Çorum, Gümüşhane, Tunceli, (Merkez, Ovacık, Çemişgezek ve Mazgirt), Malatya (Arapgir ve Arguvan), Ordu (Gölköy, Gürgentepe, Korgan, Mesudiye, Çaybaşı), Kütahya (Merkez, Tavşanlı ve Domaniç), Balıkesir, Denizli, Manisa (Kula), Afyonkarahisar, İstanbul, Kocaeli (Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sadettin Hülagü de, Twitter hesabı üzerinden "Meteorolojik uyarılar doğrultusunda, mağduriyete meydan vermemek amacıyla 06.01.2015 tarihinde KOÜ de eğitime 1 gün ara verilecektir" açıklaması yaptı. Tüm birimleri kapsayan tatil kararı ardından iptal edilen sınavların ne zaman yapılacağı konusunda önümüzdeki günlerde açıklama yapılacağı belirtildi), Burdur (Bucak ve Çeltikçi ilçeleri hariç), Konya Valiliği, merkez Karatay, Meram ve Selçuklu ilçeleriyle Ahırlı, Altınekin, Beyşehir, Bozkır, Çumra, Derbent, Derebucak, Doğanhisar, Güneysınır, Hadim, Taşkent Ilgın, Kadınhanı, Sarayönü, Seydişehir, Akören, Çeltik, Hüyük, Tuzlukçu, Yalıhüyük, Yunak, Kulu, Akşehir, Cihanbeyli ilçelerinde ilkokul, ortaokul ve lise düzeyindeki okulların bugün tatil edildiğini açıkladı. Ereğli, Karapınar, Halkapınar ile Emirgazi İlçesi'nde ise, eğitim-öğretime devam edileceği belirtildi. Ayrıca engelli ve hamile kadınlarında 1 gün idari izinli sayılması kararlaştırıldı. 

İstanbul’da kar tatili İstanbul Valiliği kar yağışına karşı önceki yılların aksine erken hareket ederek dün akşam okulları tatil etti. Valilik açıklamasında bugün öğleden itibaren kar yağışının etkisinin artmasının beklendiği belirtilerek şöyle denildi: “Kar yağışının araç trafiği ve yaya ulaşımında yol açacağı olumsuz etkiler ile İstanbul’un özel durumu göz önüne alınarak, herhangi bir olumsuzluğa veya mağduriyete meydan vermemek amacıyla anaokulları ile ilk, orta ve liselerde eğitim ve öğretime 06 Ocak Salı günü bir gün süre ile ara verilmesi uygun görülmüştür.” 
Kaynak: mynet
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]