Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Kara Kutu Cevahir Karakteri Kimdir - Mehmet Ali Kaptanlar Kimdir

Kara Kutu Cevahir Karakteri Kimdir - Mehmet Ali Kaptanlar Kimdir ,kara kutu dizisi cevahir karakterini kim oynuyor gercek adı,kara kutu cevahir rolünde kim oynuyor gerçek ismi , Mehmet Ali Kaptanlar biyografisi hangi dizilerde oynadı kaç yaşında dizirehberi.org olarak derledik.


Kara Kutu Cevahir Karakteri Kimdir 
Cevahir eski bir generaldir. Görev yaptığı dönemde faaliyetleri gizli olarak yürütülen gizli bir yapının kurucularındandır. 

Bu sayede büyük servet sahibi olmuş ve zenginleşmişlerdir.


Mehmet Ali Kaptanlar Kimdir

Mehmet Ali Kaptanlar Kimdir Hayatı (vikipedia) 1959 doğumlu 1983 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı'nı bitirdi. 1983/1993 yılları arasında İstanbul Devlet Tiyatrosu'da görev yaptı. 

1993/1995 yılları arasında 2 yıl Antalaya Devlet Tiyatrosu'da görev yaptı. Ardında geri döndüğü İstanbul Devlet Tiyatrosu'nun Oyuncu kadrosunda görevine devam etmektedir. 1999 yılı ille 2006 yılı arasında Tiyatro Stüdyosu bünyesine katılmış ve 5 Oyun da görev almıştır. 


Ayrıca 2007/2008 sezonun da Venedik Taciri oyunu ile Tiyatro Pera'yaGetto oyunu ile Tiyatro Ti'ye İvan İvanoviç Varmıydı Yokmuydu oyunu ile Bakırköy Belediye Tiyatrosu' gibi tiyatrolara birre oyunluk olmak üzere konuk oyuncu olarak katılmıştır. Oyunculuk hayatı boyunca çeşitli sinema, televizyon ve seslendirme çalışmaları da yapmıştır ve yapmaktadır.Oynadığı bazı dizi filmler
  • Kurtlar Vadisi Pusu
  • Cemile
  • Sensiz Olmuyor
  • Aile Saadeti


Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]