Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Kara Kutu Dizisi - Kara Kutu Dizisi Konusu - Kara Kutu Dizisi Oyuncuları

Kara Kutu Dizisi - Kara Kutu Dizisi Konusu - Kara Kutu Dizisi Oyuncuları,Kara Kutu Dizisi kim kimi canlandırıyor dizi karakterleri,Kara Kutu Dizisi reytingleri,Kara Kutu Dizisi hangi gün 

Hikaye ve Künye
Mehmet Duman barda gitar çalıp şarkı söyleyerek hayatını kazanan sıradan bir adamdır. 2013 senesinde Irak’ta ölümden dönmüştür. Mehmet bu olaydan sonra hafızasını kaybetmiştir. Hafızasını kaybettikten sonra geçen bir buçuk senede Mehmet, kim olduğunu araştırmış olsa da elle tutulur bir bilgi edinememiştir. Bir gece Mehmet’in çalıştığı barda kavga çıkar. Mehmet kavgayı ayırmak için araya girdiğinde başına sert bir darbe alır. Mehmet o anda geçmişine anlık bir gelgit yaşar.Mehmet geçmişine dair ufak da olsa bir şeyler hatırlatan gelgitleri sıklaştıkça kim olduğunu çözmeye başlayacaktır. Devlet adına çalıştığı söylenen gizli bir teşkilatta birçok pis olaya bulaştığını öğrenecektir. Bu onda bir yıkıma yol açacak, kendinden nefret edecektir. Mehmet, kendisine bunu yapan yapıyla amansız bir savaşa girecek ve bu teşkilatın arkasında kim olduğunu bulmaya çalışacaktır. 

Kimliğinin peşine düşen Mehmet, bir süre sonra gerçek adının Mehmet’in olmadığını, hafızasını kaybetmeden önce evli bir adam olduğunu üstelik sekiz yaşında bir de kızı olduğunu öğrenecektir. Karısının adı Canan’dır. Mehmet karısını ve kızını hatırlayamaz ama geçmişin anahtarı onlardadır. Mehmet zaman ilerledikçe günümüzde sevgilisi olan Zeynep ile hatırlayamadığı karısı Canan ve kızı arasında kalacaktır.

Yapım                          : Pana Film
Yönetmen                     : Serdar Akar
Senaryo                       : Ercan Mehmet Erdem

Oyuncular                    : Orhan Kılıç (Mehmet), Sümeyra Koç (Zeynep), Deniz Uğur (Canan), Hazım Körmükçü (Reşit), Hakan Eratik (Hasan),  Barış Bağcı (Katip), M.Ali Kaptanlar (Cevahir), Ali Yoğurtçu (Celal)Zamire Kasapoğlu (Yasemin), Remzi Evren (Abdurrahman), Burcu Tutkun (Emine), Şevval Sam (Adalet), Gökhan Azlağ (Can), Erman Koç (Recai), Fatih Koyunoğlu (Macit), Atalay (Şükran), Caner Çandarlı (Suat), Naz Sıla Zengin (Derin Erdem), Sadi Celil Cengiz (Serhat Taklacı),Can Tunalı (Salim),Sema Atalay (Şükran),Fulya Ergüneş (Canan Anne),Ekrem İspir (Emniyet Amiri),Şebnem Dorukel(Sezen), Özgül Sadıç (Sevgi),Ayça Koyunoğlu (Macitin eşi),Kaan Ürkmez (Savaş),Ozan Çolak (Metin),Mehmet Uslu (Vedat), Nas Sıla Zengin (Derin),Hakan Şahin (Mansur)  ve Kerem Alışık (Tekin)
kaynak
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]