Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Karagül Reytingleri - Karagül Reyting Sonuçları

karagül reytingleri,Karagül Reyting Sonuçları,karagül dizisi reyting sonuçları,karagül kaçıncı oldu ,karagül total reyting sonuçları,karagül ab reyting oranları,karagül 2015 reytingleri

Karagül Reyting Sonuçları Bu Sayfada Sizlerle , Karagül haftanın reyting sıralamasında kaçıncı oldu.Karagül haftanın en çok izlenen diziler arasında mı ? Karagül total ve ab reyting sonuçları yine sizler için bu sayfada olacak.Karagül Dizisi ; İmkansıza inat, yeniden doğan kadınların hikayesi.Halfeti'nin büyülü atmosferinde geçen Karagül, sürpriz gelişmelerle yine herkesi ekran başına kitliyor.Her sayfanın ardında farklı bir hikaye yatan Karagül'de sürprizlerin ardı arkası kesilmiyor. İmkansızı kabullenmeyip yollarına devam eden kadınların, içlerine bir parça da 'siz' koyuyor.

Elleri yalısının bahçesindeki topraktan başka toprağa değmemiş bir kadın ve bu kadını bir yalanı yaşamaya mahkum etmiş bir adam. Ve kadın en ummadığı anda gerçeklerle bir başına kalır.

Şimdi hayat onu, kaybettikleri için savaşa davet ediyor. Hayat, onu çocukları için ayakta durmaya ve uzak diyarlarda yeniden doğmaya çağırıyor.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]