Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Küçük Ağa Bu Hafta Neden Yayınlanmadı 6 Ocak 2015 - Küçük Ağa Bitti mi ?

Küçük Ağa Bu Hafta Neden Yayınlanmadı 6 Ocak 2015 - Küçük Ağa Bitti mi ,6 ocak 2015 küçük ağa dizisi neden yok kaldırıldı mı,06.01.2015 küçük ağa yeni bölüm ne zaman yayınlanacak


Yılbaşı öncesi ve sonra birçok dizinin yayınlanmama geleneğine sevilen dizi  Küçük Ağa da katıldı. Kanal D ekranlarında yayınlanan, başrollerinde Zeki Alasya, Emir Berke Zincidi, Sarp Leventoğlu ve Birce Akalay gibi oyuncuların yer aldığı Erler Film imzalı sevilen  dizi Küçük Ağa’nın yeni bölümü bu hafta yayınlanmayacak.

İlker Ayrık’ın sunumuyla gerçekleşen Ben Bilmem Eşim Bilir,  Küçük Ağa yerine Salı akşamı 20.00′da ekranlara gelecek ve hemen ardından 23.15′de Sağ Sağlim 2 adlı türk sineması yayınlanacak.  Küçük Ağa 1 haftalık aranın ardından 13 Ocak Salı günü yeni bölümüyle kaldı yerden devam edecek.


Kanal D ekranlarında yayınlanan Küçük Ağa 'nın 41. Bölüm Neden Yayınlanmadı Yeni Bölüm ne zaman yayınlanacak merak edilen bu sorular bu sayfada sizlerle olacak.Başrollerinde Zeki Alasya, Emir Berke Zincidi, Sarp Leventoğlu ve Birce Akalay gibi oyuncuların yer aldığı Erler Film imzalı sevilen dizi Küçük Ağa’nın yeni bölümü bu hafta yayınlanmayacak.İlker Ayrık’ın sunumuyla gerçekleşen Ben Bilmem Eşim Bilir, Küçük Ağa yerine Salı akşamı 20.00’da ekranlara gelecek ve hemen ardından 23.15’de Sağ Sağlim 2 adlı türk sineması yayınlanacak. 

Küçük Ağa 41. Bölüm yeni bölümü 13 Ocak Salı günü yeni bölümüyle Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam edecek arkadaşlar.

Küçük Ağa 41. Bölümde: Ali, yeni reklam kampanyasını bağlamak için, şirket sahibine mutlu bir evlilik yaşadığı tablosunu çizmeye çalışır.


Küçük Ağa 41. Bölüm Fragmanını İzleyebilirsiniz;
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]