Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Küçük Ağa Dizisi - Küçük Ağa Dizisi Konusu - Küçük Ağa Dizisi Oyuncuları

Küçük Ağa Dizisi - Küçük Ağa Dizisi Konusu - Küçük Ağa Dizisi Oyuncuları,Küçük Ağa Dizisi karakterleri,Küçük Ağa Dizisi reytingleri,Küçük Ağa Dizisi hangi gün

Hikaye ve Künye

İstanbul'un görmüş geçirmiş, varlıklı ailesinin kızı Sinem ve Urfalı zengin bir ağanın oğlu Ali, 10 senelik evliliklerini bir anda bitirme kararı almışlardır.

Sinem, özel bir hastanede nörolog uzman doktor olarak çalışmaktadır. Güzel, zeki ve etrafında kendisinin farketmediği bir ilgiye sahiptir. Ali yakışıklı, prezantabl, zeki ve bir reklam ajansının mihenk taşıdır. Çok önemli projelere imza atmıştır.Anne ve babasının boşanma kararından çok etkilenen ve binbir türlü yaramazlığı yapma potansiyelinin yüksek olduğu, 6 yaşındaki Mehmet Can, anne ve babasının ayrılmaması için elinden geleni yapar. Evde, okulda ve mahallede onca yaramazlık, anne ve babasını tekrar bir araya getirmek için çare olmamıştır. Bu evlilikten pek de hoşnut olmayan, ayrı kültürlere ait aile büyüklerini işin içine karıştırır.

Küçük ağamız, temelde etrafındaki olumsuzlukları çocuk aklı ile çözmeye çalışan, günümüzde yaşanan aile ve çevre yaşantımızdaki değerlerin, ne denli önemli olduğuna  değinmeye çalışarak, izleyiciye de kıssadan hisse sağlayan bir öykünün kahramanıdır.
Yapım: Erler Film
Yapımcı: Türker İnanoğlu
Uygulayıcı Yapımcı: Rezzan Diniz
Yönetmen: Aysun Akyüz-Erol Özlevi
Senaryo: Ahmet Yurdakul-Ozan Yurdakul-Sinan Yurdakul
Müzik: Aria

Oyuncular: Birce Akalay (Sinem), Sarp Levendoğlu (Ali), Zeki Alasya (Mehmet Ağa), Emir Berke Zincidi (Mehmet Can), Ruhsar Öcal (Nur Hanım), Hakan Bilgin (Maho), Banu Zorlu (Yeşim), Nazan Diper (Esma), Şükrü Türen (Adnan), Kayhan Yıldızoğlu (Burhan Dede), Cansın Özyosun (Arzu), Ozan Çobanoğlu (Bülent), Sinem Ergin (Deli Huriye), Halil Doğan (Amir Nusret) ve Ada Elbir (Ece Bebek)
kaynak
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]