Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Medcezir 55. Bölüm 2. Fragmanı İzle 9 Ocak 2015

Medcezir 55. Bölüm 2. Fragmanı İzle 9 Ocak 2015,medcezir 9 ocak 2015 yeni bölüm son fragmanı izle ,medcezir 55. bölüm yeni fragmanı izle 09.01.2015,medcezir 9 ocak 2015 fragmanı izleMedcezir 55. Bölüm 2. fragmanı yayınlandı arkadaşlar. Medcezir bu hafta yılbaşı nedeniyle kolaj bölümü ile ekranlara gelirken sosyal medyada büyük tepki toplamıştı. Medcezir 55. bölüm 9 Ocak 2015 cuma gününde yeni bölümüyle ekranlara gelecek .


MEDCEZİR 55. BÖLÜMDE YAMAN ÜNLÜ OLUYOR!

Medcezir dizisinin yeni bölümünde Yaman’ın şarkısı internette tıklanma rekorları kıracak ve Yaman için şöhret dünyasının kapısı aralanacak! Yaman ve çevresi onun için çok mutludur. Mira, sevinçten havalara uçacak ama arkadaşlarının uyarısı ve gördükleri Mira’yı tedirgin edecek! Yaman yakışılıklı bir delikanlı bir de sahneye çıkınca kızları mıknatıs gibi çekecektir. Mira’yı Yaman’ın hayranlarına karşı uayaracaklar ve hatta şöhretin ayrıloık getirebileceğini söyleyecekler. Bakalım Mira, sevgilisinin şöhretini nasıl kaldıracak?

Medcezir 55. Bölüm 2. fragmanında ise olaylar karışıyor. Yaman Tunç Nadir'in kimliğini sonunda öğreniyor. Ayrıca Sude ile Kenan yakalanıyor.İşte 2. fragman;

Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]