Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Medcezir 56. Bölüm Kıyafetleri 16 Ocak 2014 - Medcezir Son bölüm Kıyafetleri

Medcezir 56. Bölüm Kıyafetleri 16 Ocak 2014 Medcezir Son bölüm Kıyafetleri , 16.01.2015 medcezir son bölüm kıyafetleri mira eylül,medcezir 56. bölüm mira'nın giydiği kıyafetleri nerden almış nasıl alırım hangi marka ,Medcezir 56. Bölüm Mert'in ve Yaman'ın Kıyafetleri 16 ocak sorularına cevap bulabiliriz arkadaşlar .

Mira'nın Gece İçin Giydiği Kırmızı Gece Kıyafeti;Elif Ciğizoğlu Özel Tasarım arkadaşlar Tasarımcı :http://www.elifcigizoglu.com/
Mira'nın Giydiği Beyaz Kazak; Fiyatı : $187.50


Mira Pembe Kazak ; Vince Marka ve Fiyatı : £155
Mira'nın Giydiği Siyah Püsküllü Etek ; H&M Püsküllü Etek Fiyatı: 129 TLMira'nın Takıları (Kolye- Takılar - Yüzükler)

Kolye : Mieva Design 

Takılar ve Yüzükler : Bendis Marka arkadaşlar (http://www.lidyana.com/marka/bendis)


Mira 'nın Giydiği Yakası Kürklü Mont aDL Marka Fiyatı : 299 tl
Yaman Sude için kendini tehlikeye atıyor!Yaman, Nadir karşısında çaresiz kalan Sude’ye yardım etmek için hiç düşünmeden tehlikeye doğru adım atar. Şantajın ortaya çıkmasından korkan Sude, Yaman’ın bütün ısrarlarına rağmen, polisten ya da Selim’den yardım almayı kabul etmez. Fakat gece hem Sude için hem Nadir için  hiç beklenmedik şekilde sonuçlanacaktır. 

Tuzağa düştüğünü düşünen Nadir intikam yemini eder. 

Durum bir kısmıyla ortaya çıkmış, Nadir tehlikesinin çok yakında olduğunu Altınkoy’da yaşayan  herkes artık öğrenmiştir. özellikle Sude bir sonraki adımı korkarak beklemektedir. Altınkoy etrafında güvenlik önlemleri alınır. 

Yaman bu olayla insanların güvenini bir kez daha kazanmıştır. Asım Şekip Kaya’nın masasında Mira’nın yanında yerini alır. 

Nadir’in, görüntüleri mutlaka ortaya çıkararak sahip olduğu her şeyi yitireceğini düşünen Sude Kenan’ın teklifini ciddi ciddi düşünmeye başlar. 

Yaman’ın ağabeyiyle konuşmalarına tanık olan Orkun, Yaman’ın etrafında yeni bir giz perdesi yaratır.  Mira annesinin sırrını sakladığını bilmeden, Orkun sayesinde Yaman’ın kendisinden yine bir şeyler gizlediğini öğrenir. Ama Yaman artık sırların aralarına girmemesi konusunda tecrübelidir. 

Asım Şekip Kaya Şirketler grubunun yıl dönümü gecesi büyük sürprizlere gebedir. Selim ve Yaman herkesin bir hedef haline geldiğinden emin, bütün tedbirleri almışken, Nadir herkesi bir kez daha şaşırtmayı başarır.

Yayın Günü: 16 Ocak  Cuma
Yayın Saati: 20.30
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

14 yorum :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]