Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Mert Ölecek mi - Medcezir Mert Diziden Ayrılacak mı

Mert Ölecek mi - Medcezir Mert Diziden Ayrılacak mı,mert öldü mü ,medcezir mert karakteri ölecek mi,mert medcezir 57. bölüm fragmanı neler olacak, mert e ne olacak,medcezir sonraki bölümde neler olacak 

Nadir Mert'i kaçırır ve Mert ölecek mi soruları sorulmaya başlar arkadaşlar. Nadir elindeki görüntüleri yayınlama tehditine karşın Sude'yi köşeye sıkıştırır. Nadir Mert'i öldürecek mi acaba 

Yaman Sude için kendini tehlikeye atıyor!
Yaman, Nadir karşısında çaresiz kalan Sude’ye yardım etmek için hiç düşünmeden tehlikeye doğru adım atar. Şantajın ortaya çıkmasından korkan Sude, Yaman’ın bütün ısrarlarına rağmen, polisten ya da Selim’den yardım almayı kabul etmez. Fakat gece hem Sude için hem Nadir için  hiç beklenmedik şekilde sonuçlanacaktır. 

Tuzağa düştüğünü düşünen Nadir intikam yemini eder. 

Durum bir kısmıyla ortaya çıkmış, Nadir tehlikesinin çok yakında olduğunu Altınkoy’da yaşayan  herkes artık öğrenmiştir. özellikle Sude bir sonraki adımı korkarak beklemektedir. Altınkoy etrafında güvenlik önlemleri alınır. 

Yaman bu olayla insanların güvenini bir kez daha kazanmıştır. Asım Şekip Kaya’nın masasında Mira’nın yanında yerini alır. 

Nadir’in, görüntüleri mutlaka ortaya çıkararak sahip olduğu her şeyi yitireceğini düşünen Sude Kenan’ın teklifini ciddi ciddi düşünmeye başlar. 

Yaman’ın ağabeyiyle konuşmalarına tanık olan Orkun, Yaman’ın etrafında yeni bir giz perdesi yaratır.  Mira annesinin sırrını sakladığını bilmeden, Orkun sayesinde Yaman’ın kendisinden yine bir şeyler gizlediğini öğrenir. Ama Yaman artık sırların aralarına girmemesi konusunda tecrübelidir. 

Asım Şekip Kaya Şirketler grubunun yıl dönümü gecesi büyük sürprizlere gebedir. Selim ve Yaman herkesin bir hedef haline geldiğinden emin, bütün tedbirleri almışken, Nadir herkesi bir kez daha şaşırtmayı başarır.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]