Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Paramparça Candan Karakteri Kimdir - Ahu Yağtu Kimdir - Ahu Yağtu Biyografisi

Paramparça Candan Karakteri Kimdir - Ahu Yağtu Kimdir - Ahu Yağtu Biyografisi,Paramparça dizisi Candan Karakterini kim oynuyor gerçek adı,Paramparça dizisi Candan rolünde kim oynuyor gerçek ismi , Ahu Yağtu hangi dizilerde oynadı ,Ahu Yağtu resimleri yaşı nereli dizirehberi.org olarak derledik.

Star Tv ekranlarında ekranlara gelen Paramparça Dizisine yeni bir oyuncu katılıyor.Paramparça dizisi; Star TV’nin sevilen ve en çok izlenen dizisi Paramparça’nın kadrosuna yeni bir isim katıldı!


Yapımcılığını Endemol Türkiye’nin üstlendiği, başrollerini Nurgül Yeşilçay, Erkan Petekkaya, Ebru Özkan, Cemal Hünal ve Civan Canova’nın paylaştığı Paramparça’ya, daha önce Kampüsistan, Kavak Yelleri ve Aşk ve Ceza gibi dizilerde rol alan Ahu Yağtu katıldı.


Güzel oyuncu, dizide Dilara’nın (Ebru Özkan) en yakın arkadaşı ve aynı zamanda boşanma avukatı Candan’ı canlandıracak. Ahu Yağtu, Aşk ve Ceza dizisinde Nurgül Yeşilçay’la birlikte rol almıştı.

Ahu Yağtu Kimdir Hayatı Biyografisi 
11 Temmuz 1978 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Ahu Yağtu, Karşıyaka’da ve parçalanmış bir ailede büyüdü. Anne ve babası yollarını ayırma kararı verdiği dönemde küçük bir çocuk olan Ahu Yağtu’nun çocukluk hayali bir balerin olmaktı. Genç bir kızken ise model olma kararı alan Ahu Yağtu, boyunun öngörülenden uzun olması nedeniyle konservatuara kabul edilmedi. Fakat model olma kararından vazgeçmeyen Yağtu, bu uğurda memleketi İzmir’den İstanbul’a taşındı. İstanbul’da bir dönem modellik yaptıktan ve podyumların aranan isimlerinden biri olmayı başardıktan sonra, oyunculuğa yönelen Ahu Yağtu, “90-60-90″, “Kampüsistan” ve “Kavak Yelleri” gibi gençlik dizilerinde yer almanın yanı sıra bir ara ekranlarda fırtınalar gibi esen ve çok tartışılan “Biri Bizi Gözetliyor” adlı yarışmanın da sunuculuğunu üstlenmiştir.

Son olarak 2011 yılında ATV ekranlarında gösterilen “Aşk ve Ceza” adlı dizide boy gösteren Ahu Yağtu, modellik ve oyunculuğun yanı sıra, stil danışmanı ve moda editörü kimliği ile de tanınmaktadır. “Her giysi ikinci şansı hak eder” sloganıyla yola çıkarak “Second Chance” adını verdiği bir butik mağaza açmıştır.
İlk evliliğini 2000 yılında kendinden yaşça büyük bir avukatla yapan Ahu Yağtu’nun bu evliliği 2005 yılında sona erdi ve 10 Mart 2012’de ünlü komedyen Cem Yılmaz ile hayatını birleştirdi. Ahu Yağtu ve Cem Yılmaz çiftinin 2 Ağustos 2012 tarihinde Kemal adını verdikleri bir oğulları oldu.
Rol Aldığı Filmler:
2011 - Bir Avuç Deniz

Rol Aldığı Diziler:
2001 – 90 60 90 Sezon 1
2003 - Kampüsistan
2005 - Savcının Karısı
2006 - 29-30
2011 - Canım Babam
2007 - Komiser Nevzat Sezon 1
2007 - Kavak Yelleri
2011 - Aşk Ve Ceza Sezon 2
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]