Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Paramparça Hazal Karakteri Diziden Neden Ayrıldı - Paramparça Hazal Diziden Ayrıldı mı

Paramparça Hazal Karakteri Diziden Neden Ayrıldı - Paramparça Hazal Diziden Ayrıldı mı,paramparça alina boz ayrıldı haberleri ,paramparça dizisi hazal diziden ayrılma sebebi

Twitterda ve diğer sosyal mecralarda konuşulan ve en çok tartışılan şey Paramparça Dizisi Hazal Karakterinin diziden ayrıldı haberleri,Paramparça Hazal karakterini canlandıran Alina Boz neden diziden ayrıldı , Alina Boz diziden ayrılma sebebi merak ediliyor.Ancak haberinin kesinliği doğrulanmış değil arkadaşlar .

Paramparça Dizisi Hazal Karakteri Kimdir ?

Karakter Açıklaması ; Gülseren'in 15 yaşındaki kızı. Babasının Almanya'da olması ve kendileriyle ilgilenmemesi yüzünden neredeyse babasız büyümüş bir karakter. Maddi sıkıntı içinde olmalarına rağmen lükse ve statüye çok düşkün. Bu uğurda annesine yalan söylemekten çekinmiyor, dersleriyle ilgilenmek yerine sosyal hayatta popüler olan yerlerde gezmeyi tercih ediyor. 

ALİNA BOZ KİMDİR

14.06.1998 Moskova/Rusya doğumludur. Babası Türk annesi Rus olan güzel oyuncu ilk olarak başrolünü Şebnem Bozoklu ve Hakan Yılmaz'ın başrolünü oynadığı Cesur Hemşire dizisinde rol almıştır.

Daha sonra Paramparça dizisinde Hazal karakteri ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Meryem Uzerli'ye benzeyen küçük oyuncu bakalım hangi proje ile karşımıza çıkacak.

Paramparça Dizisi Konusu ; 


Kavuşmaları kadar ayrılmaları da imkansız... Büyük, paramparça bir aşk hikayesi...

Ayrı dünyalara ait olan iki insan, ne kavuşmaları ne de ayrılmaları mümkün...
İki kaza ile yoları hiçbir zaman ayrılmayacak şekilde kesişen 6 kişi...

Bambaşka hayallere ve hayatlara yürürken yolları birleşecek ve sonsuza kadar ayrılmaz bağlarla birbirine bağlanacaklar...

Çok zor ekonomik şartlarda 14 yaşındaki kızını yetiştirmeye çalışan Gülseren, görümcesi ile yaşamaktadır.

Yaşadıkları küçük dünyayı zorlayacak hevesleri olan 14 yaşındaki kızıyla baş etmeye çalışırken hayatı bir anda tepetaklak olur.

Genç kadın, kendisini yıllar önce terk eden kocasıyla boşanma işlemlerini yürütürken, yağmurlu bir günde, travmatik bir olay sonucunda Cihan ile karşılaşır.

Cihan, evli ve iki çocuk sahibi bir adamdır. İyi bir baba, cesur bir işadamı, mutsuz bir erkektir. 15 yıl arayla gelen iki kaza ile, iki kadın bir erkek ve üç çocuğun hayatı ve kaderleri hiç beklemedikleri, üstüne üstlük aşılması mümkün olmayan bir şekilde sonsuza kadar birbirlerine bağlanacaktır.
Ortadaki soru cevapsız, çözüm imkansızdır.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]