Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Paramparça mı Karadayı mı Reyting Sonuçları Hangi Dizi Birinci Oldu 5 Ocak 2014

Paramparça mı Karadayı mı Reyting Birincisi Oldu 5 Ocak 2014,5 ocak 2015 paramparça reyting sonuçları kaçıncı oldu , karadayı reyting sonuçları reyting sıralama sonuçları kaçıncı oldu 05.01.2015

05 Ocak Reyting Sonuçlarını şurada sizlerle paylaşmıştık arkadaşlar ancak en çok merak edilen geçen hafta Paramparça Dizisinin geçilmez denilen Karadayı dizisini reyting sonuçlarında geçmesiydi . 


Peki Paramparça Dizisi kaçıncı oldu ,Karadayı Dizisini geçti mi hangi dizi en çok izlendi bakalım .

5 Ocak reyting sonuçları na göre Paramparça Dizisi TOTAL de 10.68 lik izlenme payıyla birinci olurken dizi her geçen hafta izlenme oranını artırarak gidiyor ,AB reyting sonuçlarına göre ise ; net 11.16 lık net izleme payıyla en çok izlenen dizi oldu.Ayrıca dizi net 10 reyting izlenme oranını aşan dizi olmayı başardı.Haftanın en çok izlenen dizisi olmaya şimdiden aday. Geçen haftayla kıyaslama yaparsak arkadaşlar ; TOTAL de AB grubunda da yükseliş gösterdi.Karadayı Dizisi ; kaçıncı oldu reyting sonuçları ise ; TOTAL de aldığı 7.70 lik reytingle 2. oldu ayrıca AB sıralaması ise 8.73 lik izlenme payı ile 2. sırada yer aldı.Geçen haftayla kıyaslama yaparsak arkadaşlar ; çok azda olsa TOTAL ve AB grubunda dizi yükselişe geçti.

İSTERSENİZ 5 Ocak 2015 REYTİNG SONUÇLARINI ŞURADAN İNCELEYEBİLİRSİNİZ

kaynak : dizirehberi.org 
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]